2017 modern mobilya modelleri tarzı, mobilya almak isteyenler için merak ile bekleniyordu. Nihayet özellik olarak eskiyi aratmadığı, alıcılarının beklentilerini karşıladığı görüldü. Yeni yıl ile birlikte piyasaya sürülen birçok ürün gibi, yeni yılda modern mobilya modelleri de alıcılarına göz kırptı. Modernliğe düşkün olanlar, yeni tarza asla hayır diyemeyecek.

yeni yıl mobilya tercihleri

Modern Mobilya Modellerinin Özellikleri

Öncelikle birinci sınıf kalitede olduklarını söylemek gerekir. Son derece dayanıklı ve şıklığın bir yansıması olarak çıkıyor karşınıza. Modern havasını içinde barındıran, yeni yılın eşsiz huzurunu yaşayıp içinizi ısıtabilen modeller ile evinize renk katacaksınız. Yeni sezon renklerinden sizi mahrum bırakmayan son moda modern mobilya, hayalini kurduğunuz zarafete sizi kavuşturuyor. Evinizin alan boyutuna göre tercihlerde bulunabilir, büyük ya da küçük modeller tercih edebilirsiniz.

Fiyatlar ürünün kalitesi ve markaya göre değişiklik göstermektedir ancak herkesin bütçesine ve zevkine göre bulabileceği, modern tarzın mobilyası mevcuttur. Sizlere sunulan 2017’nin en güzel seçeneklerini, evinizin modern havasında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı gibi modern tarzda birçok model yer almaktadır.

yeni yıl mobilya

2017 Modern Mobilya Modellerinden Yatak Odası Takımı

2017 yılının size sunduğu modern yatak odası takımında ahşap, lake boyalı ve ceviz kaplama ön plana çıkıyor. Karyolalarda ise yine bazalı ve bazasız modeller mevcut. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz modeller, kalitesi ve konforu ile de ‘işte bu!’ diyebileceğiniz nitelikte.

Son yılların modern mobilya tasarımları, yatak odanızın daha şık ve daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. Kadınların da bu konu üzerinde ne kadar ince düşünceli olduğu bilinen bir gerçek. 2017’nin modern yatak odası takımları, odanız için düşlediğiniz ürünleri sunuyor.

2017 Modern Mobilya Modellerinden Koltuk Takımı

Yeni yılın yeni modern koltuk takımları, eskiye göre daha gösterişli, daha modern ve daha işlevsel bir şekilde tasarlanmış. Elbette ki ilk dikkat edeceğiniz şey ergonomik yapı ile rahat oturum. Görünüşe bakılırsa bu konuda kademe kaydetmiş. Koltuk takımlarının boyası son derece sağlıklı. Aynı zamanda ahşap boyama tercih edilmiş.

En son modern mobilya takımları, modern koltuk takımı ile kişiye özel üretim sunmaktadır. Arzu ettiğiniz şekilde tasarlanmasını isteyebilir, tasarımını beğendiğinizi ise alabilirsiniz.

2017 mobilya tasarımları

2017 Modern Mobilya Modellerinden Mutfak Köşe Takımı

Mutfağınızı daha modern ve şık bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, 2017’nin modelleri tam size göre. Mutfağınıza göre büyük ya da küçük takımları tercih edebilirsiniz. Sizin için özel olarak tasarlanmasını da isteyebilirsiniz.

Bilindiği üzere mutfak köşe takımı hem yerden tasarruf etmenizi sağlıyor hem de daha hoş bir görüntüye kavuşturuyor. 2017 yılının yeni modern ürünlerinde tüm istekleriniz fazlasıyla karşılanacak. Rahat ve ergonomik yapıda olmalarının yanı sıra her bütçeye uygun olarak bulunmaları da tercih edilebilme oranlarını arttırıyor. Yeni sezonun modern ürünleri sayesinde dilediğiniz şekilde mutfağınızı dizayn edebilirsiniz.