Yalın Ve Zarif Bir Ev Konsepti

Yaşam alanlarınızda daha yalın ve zarif bir dekorasyon için yaşam alanlarınızda kullanacağınız tasarımlar oldukça şaşalı, sıra dışı, gösterişli, lüks dekorlar elde edebilirsiniz. Göz alıcı ve bir o kadar sakin ve gösterişsiz dekorasyonlar elde etmek istiyorsanız mutlaka bu tarzı denemelisiniz. Sade ve yalın olan bu dekorasyon ile yaşam alanlarınızı çok daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bu tarz dekorasyonlarda daha konforlu ve rahat olan tasarımlara ağırlık vererek yaşam alanlarınızı daha zengin bir dekora kavuşturabilirsiniz. Kullanacağınız aksesuar modelleri de yaşam alanlarınızın daha da harika görünmesine neden olacaktır. Bu yaşam alanlarınızı çok daha büyüleyici bir dekor elde etmek isterseniz mutlaka bu tasarımlara yer vermelisiniz. Yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz aksesuarlarla yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Özellikle yaşam alanlarınızın kullanılmayan bölümlerini kullanarak daha egzotik ve şık dekorlar oluşturabilirsiniz. Örneğin; dresuar modellerini kullanıp çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu dresuar modellerinde beyaz renkli olanları kullanarak çok daha harika bir konsept elde edebilirsiniz. 2014-dresuar-modelleri Değişik türde yapacağınız kombinasyonlarla yaşam alanlarınıza yeni bir boyut ekleyebileceksiniz. Bu tarz bir dekoru evinizin antrelerinde kullanarak daha hoş ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. Antrelerde puf modelleriyle birlikte kullanacağınız dresuar modelleri harika bir görselliğin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Daha samimi ve sıcak tarzdaki davetkar salon modelleri Salonlarınızda kullanacağınız tasarımları seçerken her açıdan yapacağınız dekoru göz önünde bulundurmalısınız. Kullanacağınız koltuk takımlarında misafirlerinizi daha rahat ağırlayabileceğiniz koltuklara ağırlık vermenizde fayda vardır. Çok daha şık ve zarif olan koltuk takımlarını kullanarak he dekoratif hem de fonksiyonel dekorlar oluşturabilirsiniz.
Belinda Koltuk Takımı
Belinda Koltuk Takımı
Koltuk takımlarında yumuşak dokulu koltuk takımlarını kullanarak çok daha farklı sonuç elde edebilirsiniz. Oturuş kolaylığı sunan koltuk takımları ile salonlarınızda daha etkili bir dekor yaratabilirsiniz. Kumaş kalitesi ve dokusu ile koltuk takımlarınız çok daha gösterişli ve ihtişamlı bir dekorasyona kavuşacaktır. Tekli berjer ve ikili koltuk takımları ile birlikte çok daha simetrik ve farklı dekorasyon ortaya koyabilirsiniz. Koltuk takımlarına uygun perde modelleri kullanarak çok daha mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Çiçekli ve desenli tasarımlar sayesinde salonlarınız fevkalade etkili bir dekora kavuşacaktır. Klasik ve daha ihtişamlı salon dekorasyonu Klasik tasarımlar ile salonlarınız çok daha mükemmel bir salon kombinasyonuna kavuşabilirsiniz. Yemek odası takımınızla birlikte harikulade bir salon dekorasyonunun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Salonlarınızda yer vereceğiniz klasik koltuk takımları yaşam alanlarınızı daha etkili kılacaktır.
Mikanos Koltuk Takımı
Mikanos Koltuk Takımı
Varaklı ve gravürlü olan klasik mobilya tasarımları ile çok daha etkili dekorlar oluşturabilirsiniz. Yerden hafif yüksek tarzda üretilen bu koltuk takımları ile çok daha farklı bir dekor oluşturabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir tasarım elde etmek istiyorsanız mutlaka klasik tasarımları kullanmanızda fayda vardır. Yaşam alanlarınızda modüler tasarımlara ağırlık vererek çok daha konforlu dekorlar elde edebilirsiniz. Daha modüler ve konforlu koltuk takımları kullanarak çok daha etkileyici ve muhteşem dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Modüler özelliklere sahip koltuk takımlarını hem dinlenme hem de oturma amaçlı olarak kullanmanız mümkündür.
Şımarık Köşe Takımı
Şımarık Köşe Takımı
Modüler koltuk takımlarında konforu odak noktası haline getirmenizde fayda vardır. Bu koltuk takımlarını kullanarak yaşam alanlarınızı daha hareketli ve canlı bir dekora kavuşturabilirsiniz. Renkli, şık ve dekoratif olan bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı çok daha efektif hale getirebilirsiniz. Genç odanız varsa o zaman bu odalarda daha canlı renkler kullanarak enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz. Genç odasının duvarlarında kullanacağınız kareli duvar kağıtları çok daha etkili bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Genç odasında kullanacağınız yatak modellerinde daha ergonomik ve ortopedik olanları kullanarak çok daha efektif bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz. Yatağın yanında yer vereceğiniz tasarımlar ile dekorlarınızı daha da güzel gösterebilirsiniz. son-moda-genç-odası-takımları Banyo tasarımlarında, Banyonuzda kullanacağınız renkler ve ahşap tasarımlar ile harikulade dekorlar elde edebilirsiniz. Banyonuzu efektif ve dekoratif tasarımlar ile daha da etkileyici bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Banyo dekorasyonlarında daha renkli ve farklı tasarımlar kullanarak çok daha dekoratif ve etkileyici görünümler elde edebilirsiniz.