İş ve sosyal hayatın yoğunluk ve karmaşası içinde, günümüz insanı kendisine zaman ayıramamaktan şikayetçiler. Bundan dolayı insanların bir çoğu; işlerini fazla zaman harcamadan yapmaya çalışıyor. Bu anlamda hem zamandan kazandıran, hem de avantajlı indirim ve kampanyalar sunan e-ticaret sitelerine olan ilgi oldukça artıyor ayrıca Hızlı teslim, ucuz fiyat, kaliteli ürün avantajları e-ticaret sitelerine yönelmemizi sağlıyor.

Türkiye e-ticaret sektörüne en çok katılım gösterenlerin başında yeni doğum yapmış anneler geliyor. Evlerinden çıkma fırsatları olmadığı için bebekleri ile ilgili ihtiyaçları yani bebek ürünlerini internet sitelerin’den satın almayı düşünen anneler iyi kaliteli ürünleri ucuz bir fiyata almanın yollarına arıyorlar.

Annelerimizin bu gibi ihtiyaçlarına seri ve hızlı bir şekilde cevap veren tarzbebe.com, yeni model ürünleri, en cazip fiyata annelere sunuyor. Annelerimizin’de de kısa zamanda tarzbebe.com’a ilgisi oldukça artış gösterdi. Peki tarzbebe.com dan alışveriş yapmanızın diğer nedenleri neler olabilir? Dilerseniz birde bunları inceleyelim.

tarzbebe.com bebek ürünleri

 

Tarzbebe.com’da alışveriş yapmanız için 7 neden.

1. %40’tan başlayan İndirimler

Ünlü markalar ve ürünler tarzbebe.com’da %40’a varan indirimlerle satışa sunuluyor. pusetten oyuncaklara, beşiklerden, anne ürünlerine, Bebek gıdalarından Mama sandalyesine kadar bir çok ürün çeşiti ve marka sizlerle.

2. Bebek ürünlerinde geniş ürün yalpazesi

Tarzbebe.com sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz geniş seçenekli bir ürün yelpazesi karşılaşırlar. Üyeler ürün karşılaştırmaları yapıp kendileri için en uygun olan ürünü seçerken. Desen, renk, fonksiyonellik olarakta birçok filtreleme seçeneğiyle aradıkları ürünü kolayca ulaşabilirler .

Brion Vega Mira Baston bebek Puset
Brion Vega Mira Baston bebek Puset

3.Güvenilir Ödeme Sistemi

İnternet alışverişinde insanları en çok çekindiği şeylerden birisi bilgi güvenliği. Tarzbebe.com’da alışveriş yaparken bigilerinizi, SSL Güvenlik Sertifikası ile korurken kredi kartı bilgilerinizi riske etmeden rahatça alışverişinizi yapabilirsiniz.

4. Ücretsiz Kargo Avantajı

Tarzbebe.com’dan alışveriş yapmak için bir çok nedeniniz var bunlardan biriside bedava kargo hizmetidir. Belli dönemlerde kampanyalar yaparak müşterilerimize bedava kargo hizmetinin yanısıra 50 tl ve üzeri alışverişler kargo ücretsizdir.

5. Peki ödeme seçenekleri nelerdir?

Sitemizde bir çok bankanın post desteği bulunmakta dilediğiniz kredi kartını kullanarak sitemizden alışveriş yapabilir, kapıda ödeme seçeneğini kullanabilir, arzu ederseniz havale/eft yaparak banka hesaplarımıza ödeme yapabilirsiniz.

Baby Tech 142 Paşa ahşap beşik
Baby Tech 142 Paşa ahşap beşik

6. Ürünler Kapınıza Kadar Geliyor

Tarzbebe.com’dan alışveriş yapmanın en keyif verici taraflarından birisi; satın almış olduğunuz ürünün verdiğiniz adrese kadar ulaştırılması. ,Günlerce bütün mağazaları dolanıp paket taşımaktan usananlar için harika bir yöntem. Tek bir “tık” ile verilen adrese hızlı ve güvenli bir şekilde ürünleriniz teslim ediliyor.

7. Güvenli ve hızlı paketleme

Tarzbebe.com’dan beğenip satın almış olduğunuz tüm ürünler dikkatli bir şekilde paketlenir ve elinize ulaşması için hızlı bir şekilde gönderilir.