Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte tatil mekanlarındaki oteller de yenilenmeye devam ediyor. Bilindiği üzere otelde yer alan eşyalar, ürünler ve hizmetler, hem otelin kalitesini arttırmakta hem de müşterinin ilgisini çekmektedir. Hal böyle olunca da otel sahipleri, otel odaları ve diğer bölümleri için mobilya incelemelerinde bulunmaktadır. Otel mobilyası çok geniş bir ürün hacmine sahiptir. Otel dekorasyonu yapmak, tasarımı oluşturmak ve en iyi odayı belirlemek bu sayede kolay olabilmektedir.

Otel odası takımları
Carlotti otel odası

Otel Mobilya Türleri

Otel mobilyası denilince akıllara birden fazla tür gelmektedir. Odaların tasarımı için birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Sizler de bu mobilyaların arasından odanıza ve otelinizin havasına en uygun olanı seçebilirsiniz.

Otel mobilyaları konusuna da gelecek olursak; Beyaz Saray otel odası, Elena otel odası, Hanzade otel odası, Delux otel odası, Caprice otel odası, Eltie otel odası, Sapore otel odası, Dolmabahçe otel odası, Majeste otel odası, Nihavent otel odası, Şaheste otel odası, Aşiyan otel odası, Ekselans otel odası, Star otel odası ve Palas otel odası olarak değişmektedir.

Otel odası takımları
Beyazsaray otel odası

Otel Mobilya Fiyatları

Tabi ki bu durum oldukça değişkendir. Bunun sebebi ise otelin büyüklüğü, odaların büyüklüğü, gerekli mobilya hacmi, kullanılan malzeme ve alacağınız markaya göre fiyatlarda değişiklikler oluşabilmektedir. Bu yüzden fiyat konusunda kesin bir bilgi almak için firma ile iletişime geçmeli ve oteliniz ile ilgili gerekli bilgileri vermelisiniz. Katalogdan seçim yapmanız halinde de firma tarafından size özel bir fiyat belirlenecektir.

Ayrıca mobilyaların yanı sıra bazı oda eşyalarına da yine ihtiyaç duyulmaktadır. Ek olarak vereceğiniz hizmetler ise müşterilerinizin size olan bağlılığını ve ilgisini de arttırabilmektedir. Bu yüzden mobilya seçimi yaparken fiyattan çok müşterilerin ilgisine yönelik alımlar yapmalısınız. Bu şekilde mobilya almanız halinde müşterilerinizden tam not almayı başarabilirsiniz. Ürün yelpazesi bu konuda çok geniştir. Sizler de otelinizin havasını, tasarımını ve konseptini ön planda tutarak yeni mobilya alımı yapabilirsiniz. Mesela modern bir yatak odası ya da antika bir oda tasarımı seçebilirsiniz. Kaliteli markaları seçmeniz halinde alacağınız fiyat ve ürünlerin kalitesi de yine doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

Otel odası takımları
Bonetti otel odası