İstanbul’un en mutena semtlerinden birisi olan Başakşehir’de bulunan Masko, birçok mobilya işletmesini içerisinde barındırıyor. Bu mobilya firmalarında Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız en şık modeller mevcut. Masko modern mobilyaları rahatlıkla modelleri içinde barındırırken, Masko klasik mobilya modelleri de tüm mobilya firmalarında dikkati çekiyor.

Eskiden beri süregelen, küçük mobilya sevdalıları hem klasik hem de modern mobilya karışımı olan tasarımlara da sahip olabiliyorlar.Koltuk ve mobilyalarınızın rengini halılarına uydurmak isteyen ev hanımları, Masko mobilyanın en güzel mobilyalarıyla evlerini dizayn edebiliyorlar.

Görsel olarak tüm renklerin ve desenlerin bulunduğu mobilya firmaları, hem uygun fiyatlarla hem de bol çeşit seçenekleri ile herkese uygun mobilya çeşitlerini içerisinde barındırıyor.

klasik mobilya tasarımları

Tüm Eski Eşyalarınızı Yeni Eşyalarınızla Değiştirebileceğiniz Bir Mekan “Masko”

Masko klasik mobilya çeşitleri bu yıl hem modern hem de klasik görüntüyü bir arada yakalamış durumda. Kafanızda tasarladığınız tüm mobilyaları bulabileceğiniz bu mekan, istediğiniz renkte mobilyaları rahatlıkla bulabileceğiniz bir çok dükkanı içerisinde bulunduruyor.

Eskiyen eşyalarınızın bir kısmını değiştirebileceğiniz gibi, tüm eşyaları bir arada bulmanız da Masko’da mümkün. Görsel olarak tüm mağazaların farklı farklı yapıya sahip olduğu Masko Mobilya, tüm ürünleri tek mağazada da bulabileceğiniz bir mekan.

klasik mobilya tasarım

Televizyon Koltukları

Bir kısım kişilerin baba koltuğu dediği, bir kısım kişilerinde televizyon koltuğu olarak adlandırdığı rahat koltukların bulunduğu Masko klasik mobilya firmaları, sahip olduğunuz mobilyalar için de renk değişimi yapabiliyor. Sallanan koltukların, televizyon koltuklarının, köşe koltuklarının, oturma gruplarının rahatlıkla her renkten bulunduğu Masko mobilyada, her renkten mobilya da mevcut.

Televizyon koltuklarından birçok modeli içerisinde barındıran, renk uyumunu tüm eşyalarınıza uydurabileceğiniz kadar renk çeşidine sahip, rahatlık aşamasında en rahat televizyon koltuklarına sahip mağazalar da mevcut.

Kirlenmeyen Koltuk Kaplamaları

Ev hanımlarının en çok şikayet ettiği kirlenen koltuk kumaşları, yıpranan sandalye kumaşları. Koltuk kumaşları son zamanların en iyi şeklini alarak kirlenmeye karşı güçlendirilmiş tasarımlarla üretilmeye başlandı.

Çok kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz, fakat kirlenmesi çok uzun süre alan koltuk kaplamaları Masko klasik mobilya modellerinde de bulunduruluyor. İsterseniz tüm klasik koltuk modellerine kirlenmeyen ve kolay temizlenen koltuk kumaşlarını kaplattırabiliyorsunuz.

klasik mobilya çeşitleri

En fazla çocuk odası koltuklarında tercih edilen bu koltuk kaplamaları, çok çocuklu evlerde de salon koltukları ve oturma grupları kaplamalarında da kullanılabiliyor. Fiyat hususunda da kirlenmeyen koltuk döşemeleri, klasik koltuk döşemelerinden çok da pahalı değil.