Klasik mobilyalar her zaman fazlasıyla lüks olan, çekici ve son derece ihtişamlı mobilyalardır. Demode olmayan ve her zaman kendi modasını kendi yaratan tarz da mobilyalar olan bu şaheser niteliğindeki klasik ürünler ile yapacağınız dekorasyonlar da bir başka olacaktır. Klasik izlerini her parçasında görebileceğiniz mükemmel mobilyalar ile evleriniz de farklı bir hava yaratmanız mümkündür. Klasik mobilya her kesime hitap eden, her jenerasyonun kendisinden bir şeyler bulabildiği türde mobilyalardır. Klasik mobilyalar, hayata bakış açınıza derinlik katan ender ve hakiki mobilyalardır. El yapımı olan ve ahşap sanatının silinmeyecek el işlerini ortaya çıkaran bu mobilyalar ile yapacağınız dekorasyonlar  akıllarda kalıcı bir etki bırakacaktır.

Elita Koltuk Takımı
Elita Koltuk Takımı

Klasik mobilyalarla bambaşka bir atmosfer oluşturmanız mümkündür. Klasik mobilyalar ile oturma odanızda veya salonlarınızda harikulade dekorlara imza atmanız mümkündür. Klasik anlamda geniş bir yelpazeden ürünler sunan bu mobilyalar, koltuk takımları, yemek odası takımları ve yatak odası takımlarından oluşmaktadır.

Koltuk takımlarında trend olacak en güzel modeller elbette yaprak varaklı ve gravürlü modeller olarak göze çarpmaktadır. Yerden yüksek olarak yapılan bu klasik modeller evinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Koltuk takımları kadar klasik berjer modelleri de rahat ve konforlu oluşlarıyla da dikkat çekici aynı zamanda. Klasik koltuk takımınızla yapacağınız dekorlarla herkesi kıskandıracaksınız.

Mikanos Koltuk Takımı
Mikanos Koltuk Takımı

Koltuk ayaklarında ve kollarında kullanılan klasik figürler ve motifler gerçekten görülmeye değer türden mobilyalardır. Varaklı klasik koltuk takımları bu sezon şıklıklarıyla adeta göz dolduruyor. Çünkü klasik koltuklar, yüksek  konforlarıyla sizin beklentinizi karşılayacak düzeyde üretilmektedirler. Klasik koltukları bu kadar özel kılan ve trend yapan unsur aslında diğer mobilyalara göre uzun yıllar dayanacak kalitede imal edilmeleridir.

Bu sene trend olan klasik koltuk takımlarında daha çok kahverengi ve açık renklerin ağırlığını göreceksiniz. Aynı zamanda orta sehpa ve yan sehpa ekleyerek de klasik koltuk takımınızın oldukça şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuklarınızda yapacağınız bu değişimle bir anlamda hayatınıza değer katacaksınız. Katacağınız bu değerle hayat standartlarınızı da yükselteceksiniz.

Akasya Yemek Odası Takımı
Akasya Yemek Odası Takımı

Klasik yemek takımları da bu sene göz alıcı şıklıkları ve görümleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Beyaz ve tonlarının ağırlığında üretilen bu mobilya modelleri ile yemek odalarınızda aydınlık ve ferah bir görünüme kavuşacaksınız. Klasik yemek odanızdaki masa ve sandalyelerde kullanılan klasik varak ve oyma motifleri görülmeye değer. Altın ve gümüş varak motifleri ile masa ve sandalyeleriniz daha zengin bir atmosfere kavuşacak.

Klasik yemek takımlarının tamamlayıcısı olan vitrin ve konsol modeli ise gerçekten bu takımda bir ahenk oluşturmuş. Klasik yemek takımında bulunan vitrinde istediğiniz eşyalarınızı sergileyebilirsiniz ve konsolunda da yemek odanıza ait eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bütünlük ve estetik görünüm ile klasik yemek odası takımları trend olmaya devam edecek.

Klasik köşe takımları en popüler sezonlardan birini yaşıyor. Çünkü talebin gittikçe arttığı bu eşsiz tasarımlar gün geçtikçe her evde daha fazla tercih edilmektedir. Kullanışlı ve bir o kadar şık bir koltuk takımı arıyorsanız çok moda olan köşe koltuk takımlarını düşünmenizde fayda var.

klasik-açık-renk-mobilya-fiyatları

Yataklı köşe koltuk takımları aynı zamanda yatmanıza da imkan tanıyacaktır. Bu açıdan da fonksiyonel olan köşe koltuk takımları size yüksek kaliteli bir yaşam sunuyor.

Klasik yatak odası takımları da bu sezon bir hayli moda ve şık tasarımlardır. Özellikle yatak odasındaki gardrop ve yatak modelleri gerçekten görülmeye değer. Yatağınızda daha rahat yatmanızı sağlayacak bu yatak odaları ile oldukça farklı hissedeceksiniz. Ortopedik klasik yatak modelleri ile bambaşka yatak odası dekorasyonuna sahip olacaksınız.

klasik-yatak-odası-takımları

Klasik yatak odalarında 2 ve 3 kapaklı gardroplar bu sene bir hayli revaçta. Sürgülü ve raylı gardroplar ile de yatak odanız olduğundan daha muhteşem olacaktır. Bu sezon sürgülü modeller işlevsellik ve kullanışlılıkları ile klasik mobilya trendleri arasında en çok sivrilen mobilyalardandır.

Klasik olarak dikkat çeken ve beğenilen trendler arasında yer alan yatak odaları ile düşlerinizdeki gibi  bir yatak odasına kavuşmanız artık zor değil. Klasik mobilyaları isteğiniz doğrultusunda özel olarak belirlenen ölçü ve renklerde bulabilmeniz de mümkündür. Bu yönüyle de trend olmaya devam edecektir. Çünkü diğer mobilyalar tek tipte ve belirli standartlarda yapılmaktadır. Klasik mobilyalar da ise durum farklıdır.