Günümüzde evlerde eski tarz dekorasyon ve antika görünümlü detaylar kullanılır olmaya başladı.Evlerde en çok dikkat çeken mobilyalardan birisi olan yemek odaları da bu gruba dahildir.

Modern görüntüsü ve şıklığının yanında klasik bir tarzı yansıtan yemek odaları mekanın dekorasyonunu ve stilini çok çabuk değiştirmektedir..Ağaç veya ahşap oymacılığının özel yansımaları ile şekillenen tasarımlar parlak,cilalı veya eskitme tarzlı dokuları ile adeta bir sanat eseri görünümündedir.

Mobilyaların tasarımı oldukça profesyonel bir el işçiliği istemektedir.Tasarlanan mobilyaların döşemeleri de aynı şekilde özenle yapılmaktadır.Osmanlı veya klasik tarz desenlerin özel olarak işlendiği kumaşlar sandalyelerde veya yemek odası dolaplarında fon olarak kullanılır.

Özellikle beyaz ve ceviz renginde istenen yemek odaları cilalı yapısı ile şık ve gösterişli bir görünüme sahiptir.Evlerde özellikle son zamanlarda istenen ürünlerden olan klasik yemek odaları uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta yapılır.Estetik görüntüsü ile yıllarca hiç deforme olmadan kullanılabilen mobilyalar evinizde kullanacağınız dekoratif objeler ile birlikte bir uyum yakaladığında salonunuza ayrı bir hava katacaktır.

Sidelya Yemek Odası
Sidelya Yemek Odası

hanzade yemek

beyaz-lake-klasik-yemek-odası-takımları

cam-yemek-masası-modelleri-ve-fiyatları