İtalyan koltuk takımları, kaliteleri, konforları ve şıklıkları ile koltuk takımları arasında en etkileyici modellerdir. Bu koltuk takımları ile yapacağınız dekorlar diğer koltuklarla yapacağınızdan oldukça farklı ve şık olacaktır. Çünkü İtalyan tasarımlarda kullanılan birinci sınıf kumaşlar ve döşemelik malzeme bu koltuk takımlarını diğerlerinden kolayca ayrılmasını sağlayacaktır. Rahatlık bakımından da oldukça yüksek standartlara sahip olan bu koltuk takımları oturma odanızın dekorunu daha da güzelleştirecektir. Açık renkli tonların hakim olduğu İtalyan mobilya tasarımlarında beyaz, krem ve bej renklerinin egemen olduğunu vurgulamakta fayda var.

Misafirlerinizi oturma odanızda en güzel şekilde ağırlamanızı sağlayacak bu koltuk takımlarında yapacağınız sohbetlerin keyfine doyamayacaksınız. Oturma odanızın duvar rengine uygun olan koltuk takımları ile harikulade bir görsel zenginliği de oturma odalarınıza getirebilirsiniz. İtalyan koltuk takımlarınızla salonlarınızda fark yaratmanız mümkündür.

İtalyan stili koltuk takımları zarifliğe ve asilliğe önem veren en güzel tasarımlardır.

İtalyan tarzdaki koltuk takımları en ideal koltuk dekorlarına imza atmanız mümkün olacaktır. Bu koltuk modelleri konforu ve rahatlığı daha ön planda tuttuğu için bu modellerde hiç olmadığı kadar kendinizi rahat hissedeceksiniz. Şıklığın, konforun ve zarifliğin uyumunu içinizde hissedeceksiniz.

köşe-koltuk-modelleri-2

Renkli modellerin yer almadığı bu sade ama son derece zarif mobilya ürünleri ile oluşturacağınız konseptler oluşturmanız da mümkündür. İtalyan takımlarının zarifliği zaten sadeliklerinden gelmektedir. Bu sade ve lüks görünümleri ile birçok kişinin kalbini fethediyorlar. Genellikle ağır renkleri İtalyan koltuk takımları üzerinde görmek mümkündür. Elbette beyaz rengin ağırlığı hafızalardan silinmeyecek kadar öne çıkmaktadır.

İtalyan stili koltuk takımlarında köşe koltuk takımları da ilgi görmektedir.

Modern tasarımların yanı sıra farklı bir tasarıma sahip olan İtalyan tasarımlar ağır ve klasik model sevenler için büyük bir seçenek oluyor. Köşe tarzdaki bu İtalyan koltuk modelleri ile evinizin en güzel köşelerini süsleyebilmeniz mümkündür.

Misafirleriniz oldukça fazla ise bu köşe koltuk takımlarını kullanmanızı öneririz. Klasik ve modern bileşimin havasını bulabileceğiniz bu tasarımlar ile evlerinizin dekorunda harikalar yaratmanızda söz konusudur. Normalde oturma odalarının kapasiteleri 3 veya 4 iken, köşe koltuk takımlarının kapasiteleri 8’e kadar çıkmaktadır.

standart-üçlü-koltuk-ölçüleri
İtalyan koltuk takımları, oturma odası takılarınızın her zaman vazgeçilmezleri arasında olacaktır.

Kapitoneli ve chester tarzında da yapılan İtalyan koltuk takımlarına hayran kalacaksınız. Fonksiyonel olmaları ve dekoratif bir duruşa sahip olmaları ise evlerinizin çok daha alımlı görünmesine ve samimi bir ortam oluşturmasına imkan tanıyacaktır.
Deri koltuk takımları da İtalyan tarzda oldukça hoş görünmektedir. Deri koltuk takımları ile yapacağınız kombinasyonlarla bambaşka konseptler ve dekorlar oluşturabilirsiniz. Deri İtalyan koltuk takımları kalitelerinin yanında kolay silinebilme ve temizlenebilme özellikleri ile de göze çarpmaktadır.
İtalyan tarzı koltuk takımları, ev hanımlarının da en beğendiği modellerdendir.

Aynı zamanda bu şık İtalyan tasarımlar bulundukları her ortama zarafet ve ihtişam getirirler. Klasik tarzdaki mobilyalarında vazgeçilmezi olan İtalyan koltuk modelleri ile diğer koltuk takımlarını her yönüyle geri de bırakmanız mümkündür.

köşe-koltuk-takımı-fiyatları

Yorucu bir günün ardından rahatlamak ve dinlenmek istiyorsanız ya da sakin bir dekoru evinizin salonuna yansıtmak istiyorsanız mutlaka İtalyan tarzı koltuk takımlarını denemelisiniz. İtalyan tarzın salonlara getirdiği modernliğin ve ihtişamın etkisini diğer mobilyalarda bulamayacağınız kesindir.

İtalyan tasarımlarda berjer modelleri ve ikili koltuk takımları birbiri ile harikulade bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Ayrıca ahşap sehpa takımları ile de düşünebileceğiniz bu koltuk takımları ile bambaşka bir ahenk oluşturabilirsiniz. İhtişam, görkem ve bununla beraber de bir o kadar sade bir dekor düşünüyorsanız, İtalyan tarzı takımlara kulak vermelisiniz.