Giyinme odaları çağımızda artık lüks olmaktan çıkıp her evde görmek isteyeceğiniz türden gereksinimlerden biridir. Çünkü günümüz evlerinde yatak odası ile giyinme odalarının birbirinden ayrı olması gerekiyor. Ayrı bir giyinme odasına sahip olmak elbiselerinizi ya da eşyalarınızı bulmak açısından son derece kolaylık ve kullanışlılık sağlayacaktır. Bugün ne giysem acaba diye düşünmeden her çeşit elbisenize elinizin altındaymışcasına ulaşabilir olmanın keyfine varacaksınız. Bu yönüyle özellikle kadınların en büyük yardımcısı olacak bu giyinme odaları ile üstünüzü değiştirmek oldukça kolaylaşacak. Giyinme odalarını yatak odanızın bir bölümüne ek yaparak da kullanmanız mümkün olacaktır. Yatak odanızın en özel köşesinde çok şahane bir giyinme odası oluşturabilirsiniz.

Çekmeceli ve raflı gardropların kullanılarak oluşturulduğu bu muhteşem odalarda istediğiniz şekilde eşyalarınızı depolayabilecek ve aradığınız eşyanıza mümkün olduğu kolay ulaşacaksınız.

Ahşap-modern-kapaksız-giyinme-dolabı-örneği (1)

19.JPG-6f

Çekmeceleri ve rafları ile size alan açısından da rahatlık sağlayacak bu giyinme odalarını hayatınızdan çıkaramayacaksınız. Özel olarak tasarlayacağınız bu giyinme odaları ile kendinizi fazlasıyla ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz.

Beyaz-raflı-giyinme-odası-modelleri (1)

Evinizin yatak odasında adeta küçük bir butik oluşturmanıza imkan veren bu fevkalade tasarımlar, yatak odanızın o kasvetli görüntüsünde şık ve kalıcı değişiklikler yapacaksınız. Gardrobun çok önemli bir mobilya olduğu giyinme odalarında, gardrobunuzu giyinme odası olarak da kullanmanız mümkündür.

cocuk-genc-odasi-giyinme-odasi-gardrop-fikirleri-1-cocuk-odasi-500x374

Aynalarla süslenmiş ve çeşitli ve güzel stikerlarla dekore edilmiş bir giyinme odası oluşturmanız artık çok kolay.Ancak ayrı bir giyinme odasına sahip olmanız size daha fazla kullanım alanı yaratacaktır. Ütü masası ve Kirlilerinizi koyabilmeniz için çamaşır sepetini giyinme odanızda kullanmanız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

dekorşahane.com-giyinme-odası-modelleri-23-600x359

Giyinme odanızda ahşap kapaklı dolapları ya da tamamen cam dolapları kullanmanız dekorasyonunuzu zenginleştirecektir. Cam kapaklı dolaplar estetik anlamda giyinme odanıza biraz daha güzel görünüm katacaktır.

giyim-odaları

Gardrobunuzda sıralanan askılıklarla eşyalarınıza daha çabuk ulaşacaksınız,  bugün ne giysem sorusuna daha güzel yanıt verebileceksiniz. Eteklerin, bluzların, elbiselerin arasında hiç kıyafetiniz yokmuş gibi dört dönersiniz ama o elbiseler ve tüm aksesuarlar karşınızda sıralandığı zaman ne giyeceğinize, o kıyafetlerle hangi ayakkabıları kullanmanız gerekeceğine anında karar verebileceksiniz.

super-giyinme-odasi-modelleri-600x500

Giyinme odanızla bu anlamda farklılık yaratarak arkadaşlarınıza hava atabileceksiniz. Çok şık görünmenizi sağlayacak bu giyinme odaları ile olabildiğince özel ve ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Giyinme odanızı oluşturmak rüya olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşecektir.

kiyafet-odasi-dekorasyonu

Gardrop modeli ve birkaç rötuş ile hayallerini kurduğunuz bu giyinme odalarına kavuşmanız çok kolay. Gardrobunuzun geniş olması sizin işinize çok yarayacaktır. Ahşap olan ve bir çok gözden olan bu modern tasarımlarla istediğiniz giyinme odasına kavuşabilirsiniz.

Bölmeleri sayesinde fazla eşyalarınıza da yer bulacağınız bu tasarımlarda askılıklar da kullanışlılıkları ile göz alıcı görünüyor. Gardrobunuzun rengi ile odanızın rengi de uyum göstermelidir.

Bu ayrıntıda dikkat çeken ve göze batan bir detay olarak sizlerin beğenisini kazanacak. Giyinme konusunda hızlı kara verip çabuk beğenmenize imkan tanıyacak bu modeller ile bunu yapmanız son derece basittir.

2013-giyinme-odasi-model-ornekleri-18

Konforu fazlasıyla yaşayacağınız bu modellerle arkadaşlarınızla keyifli sohbetler ve unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. Genç odası modellerinde genç kızlarında en büyük tutkusu olacak bu giyinme odaları ile daha çabuk giyinip arkadaşlarıyla şıklık konularında birbirleriyle yarışacaklar.

Her açıdan size imkan sunan bu çok amaçlı giyinme odaları ile güne her zamankinden daha iyi görünmenizi sağlayan elbiselerle başlamanıza zemin hazırlayacaksınız.

Kendinizi modacı gibi hissetmenize neden olacak giyinme odaları ile eşyalarınız daha düzenli olacak ve sizde gösterişli görünüme kavuşacaksınız. Yalnızca elbiselerinizle değil aynı zamanda dekorunuzla da farklı olacaksınız.