2014 yılında yayın hayatına start veren ve Türkiye’nin genç haber siteleri arasında olan etraf.com.tr başarılarla dolu 2 yılı geride bıraktı. Özgün, %100 dürüst ve ilkeli habercilikte Yeni Türkiye’nin yeni haber sitesi olma yolundaki hedefine ilerleyen Etraf, şimdiden binlerce takipçisine taze haber hizmeti sunuyor.

Özgün ve kaliteli internet haber sitesi Etraf.com.tr “ 2 yaşında “

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan etraf.com.tr, bugüne kadar elde ettiği başarılı büyüme ivmesii ile Türkiye’de haberciliğe yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Henüz 2. Yılını kutlayan haber sitemizin şimdiden her gün binlerce ziyaretçisi oluyor. Haberleri sunuş tarzı ve haberlere yorum katmaması sayesinde okuyucuya daha net haberler sunan Etraf, beşinci yılda ilk 10, onuncu yılda ilk 5. İnci haber sitesi olmayı hedefliyor. Sermaye gücü yerine emeğin ve özverinin gücü ile büyüyen, düşünceye ve inanca saygıyı temel edinen, gerçekten %100 tarafsız olan etraf.com.tr günlük 1,5 milyon ziyaretçi hedefliyor. Önümüzdeki iki yıl içinde basılı medya kanalı ile Etraf Gazetesi olarak da okuyucular ile buluşmayı düşünen Etraf, çok yakında magazin eki Etraf Magazin ile okuyucularına merhaba diyecek.

turkiye_nin_genc_haber_sitesi_2_yasinda_h45184_10763

SİZE KALİTELİ VE ÖZGÜN HABER SERVİS ETME GAYRETİ İÇİNDE 2 YIL

Etraf.com.tr; Güncel, politika, ekonomi, eğitim, spor, mazagin, kültür ve sanat, dünya basını ve insanı ilgilendiren diğer tüm alanlarda internet haber takipçilerine tarafsız ve doğru bilgiyi ulaştırmak için oluşturulmuş geniş içerikli, hiçbir özel veya tüzel oluşumla doğrudan ya da dolaylı bir alakası bulunmayan bağımsız haber portalıdır.

KALİTELİ VE ANLIK HABER VEREN ÖZGÜN HABER MARKASI

Etraf Türkiye’nin yeni medyası olma misyonu ile Ocak 2014’te yayına başladı. Çevremizde gelişen olayları farklı bakış açıları ile servis eden Etraf, toplumdaki olumsuz medya anlayışına yeni ve olumlu bir anlayış getirdik.

HALK İÇN VAROLAN HABER SİTESİ

Finansal dayatma ve ideolojik gibi dış seslerden bağımsız gazetecilikte Türkiye’de önemli bir dönemeci ifade eden Etraf, yayına başladıktan kısa bir zaman sonra, binlerle ifade edilen ziyaretçi sayısına ulaştı.
İNSANA VE HABERE SAYGILI

Etraf; hiçbir fikir ve inancı haberciliğin önüne koymayan, insanları inançlarından ve düşüncelerinden dolayı dışlamayan yayın anlayışı ile Türkiye’de tüm kesimlerin güvenerek takip edeceği bir haber sitesi olarak tasarlandı.

DÜRÜST, DOĞRU VE İLKELİ HABERCİLİK

Etraf; gazeteciliği kendisi için bir yaşam stili haline getirmiş, gazeteciliğin önüne başka hiçbir ünvanı kabul etmeyen profesyonel bir ekip ile hazırlanıyor. Masa üstü, başkası adına hazırlanan sanal haberlerden değil, yaşamın içinde kendine taraf bulan gerçeklerden oluşan haberleri, dürüst ve kaliteli bir şekilde servis ediyor.

HEDEFİMİZ BÜYÜK 10.YILINDA İLKE BEŞ GİRMEK

Haber ajanslarından hazırlanan haberlerin yanında, özgün haberler ile de desteklenen yeni medya gücü Etraf, bu olumlu gelişimini ilerleterek 5. Yılında Türkiye’nin ilk 10 haber sitesi içine girmeyi hedeflemektedir. İlk 10 yıllık hedefte ise Türkiye’nin onlarca yıllık geçmişe sahip klişeleşmiş geçmişi kuvvetli medya kurumlarına rağmen ilk 5 haber sitesi içine girmeyi hedeflemektedir.

GÜNLÜK OLARAK SİTEMİZİ ZİYARET EDEN KİŞİ BİR BUÇUK MİLYON AŞTI

Etraf, sağlam altyapısı ve güncel haberleri ile ilk 10 yıllık çalışması sonunda günlük 1,5 milyon tekil ziyaretçi hedefliyor. İnternette haber takip eden kullanıcılara, haberleri yansız, doğru, özgün ve farklı bir bakış açısı ile servis eden Etraf, kısa vadede ise günlük 500-750 bin ziyaretçi hedefliyor.

SOSYAL MEDYADA DA FAVORİ GAZETENİZ

Etraf.com.tr sosyal medya paltformlarını çok iyi kullanarak, haberlerini daha geniş kitlelere duyurabiliyor. İnsanları üye olma zorunlulukları gibi kısıtlayıcı argümanlardan uzak istediği sosyal medya hesabı üzerinden kolayca takip edebileceği bir özelliğe sahip olan etraf, sosyal medyanın gücü ile büyümesini hızlandırıyor.