Sadeliğin ve şıklığın simgesi ile nitelendirilen beyaz lake ile mutfak dolapların buluşması sonucu ortaya çıkan muhteşem görünüm sayesinde hayran olacağınız bir manzara oluşacaktır.

Sizler için tasarladığımız mutfak dekorasyonlarında beyaz lake rengini kullanarak oldukça sade fakat aynı zamanda bir o kadar da zarafetin konuşulduğu bir eser ortaya çıkarmaya çalıştık. Naturel ahşap veya ceviz semin kullanılarak üretilen beyaz lake mutfak dolapları ile evinizdeki klasik ambiyansı mutfağınızda da yaşatmak istedik. beyaz lake mutfak dolapların yanında şık ve zarafetin son derece önemli olduğu bir yemek grubunuda kullanarak mükemmel bir mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Beyaz lake mutfak dolalarının yanına, el işçiliği açısında oldukça değerli olan bir yemek masası etrafına, el oyması motiflerle tasarlanan mutfak sandalyeleri ile mutfağınızda klasik havanın keyfini yaşayacaksınız.

Kalitenin son derece önemli olduğu bu mutfak dolaplarında kullanılan doğal ahşap veya ceviz ile oldukça dayanıklı ve sağlam bir mutfağa sahip olabilir, güzel akşam yemeklerinize yardımcı olmayı tercih ederiz.

krem-beyaz-mutfak-dolapları

kırık-beyaz-mutfak-dolapları-modelleri-ve-fiyatları

kırık-beyaz-mutfak-dolapları-modelleri

2014-mutfak-modelleri

amerikan-tarzı-mutfak-nasıl-düzenlenir

ikea-mutfak-dolap-kapakları