İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Yatak Odasında Giyinme Odası Nasıl Oluşturulur ?

Giyinme odalarını yatak odasında kullanarak çok daha harika dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Elbiselerinizin sayısı gün geçtikçe artıyor ve yer bulmakta zorlanıyorsanız, yatak odanızda yapacağınız giyinme odası tasarımları ile buna bir çözüm getirebilirsiniz. Gardrobunuzdan taşan kıyafetlerinizi ve dağınık bir görünüm veren eşyalarınızı giyinme odalarınıza taşıyarak daha düzenli ve tertipli bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

aynali-ray-dolap

Zamanla günümüz evlerinin en belirgin ihtiyaçlarından biri haline gelen bu tasarımlar ile yatak odalarınızı daha etkili bir biçimde kullanabileceksiniz. Eğer evinizde bir giyinme odanız yoksa üzülmeyin çünkü giyinme odanızı yatak odanızı ikiye bölerek de kendiniz oluşturabilirsiniz.

Yapacağınız doğru planlama ve yerleşim ile yatak odalarınızda işlevsel bir giyinme odası meydana getirmeniz mümkün olacaktır.

Giyinme odanızda kullanacağınız gardrop modelleri her yönüyle sizleri çok rahatlatacak ve yaşam alanlarınıza kolaylıklar ekleyecektir. Giyinme eşyalarınızdan aksesuarlarınıza kadar bir sürü eşyanızı depolamanıza imkan tanıyacak olan bu tasarımlar ile fark yaratmanız mümkün olacaktır. Yatak odalarınızda giyinme odası oluşturacaksanız elbette seçeceğiniz boyutların uygun tarzda olmasına dikkat etmelisiniz.

Odanızın boyutları ile örtüşmeyen ya da çok büyük boyutlu olan mobilyalar sizin için dezavantajlıdır.

Çünkü bu tasarımlar fonksiyonel olmadıklarından yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi kullanmanıza izin vermeyeceklerdir. Giyinme alanlarınızda önemli olan nokta tüm eşyalarınızı bir yerde toplayabilecek bir düzene sahip olmanızdır. Bu şekilde yatak odanızın dağınıklığına son verebilirsiniz.

ceviz-rengi-ray-dolap

Oluşturacağınız giyinme alanı sayesinde aradığınız eşyaya kolayca ulaşabilir ve istediğiniz şekilde elbiselerinizin yerleşimini yapabilirsiniz. Giyinme alanından maksimum düzeyde faydalanmak istiyorsanız mutlaka yatak odalarınızın tamamını optimum düzeyde kullanmalısınız.

Giyinme alanını doğru bir şekilde planlamalısınız.

Elbiselerinizin boyutlarına uygun tarzda dolap modelleri kullanarak elbiselerinizin yerleşimini yapmanız mümkün olacaktır. Elbiseleriniz için askı ve raf modellerini tercih ederek elbiselerinizin daha düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayabilirsiniz. Elbiselerinizin yerleşiminde rafları kullanmanız her yönüyle sizlere kolaylık sağlayacaktır. Hem dekoratif hem de işlevsel açıdan kolaylık sağlayan bu tasarımlar ile giyinme odalarınızı çok daha etkin bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Koyu-Renk-Yatak-Odası-Halı-Modelleri (1)

Raf modelleri ile elbiselerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebilmeniz ve dizebilmeniz mümkün olacaktır. Bölme tasarımları ile eşyalarınızı her açıdan sıralayabileceksiniz ve aradığınızda kolayca istediğinize ulaşabileceksiniz. Aydınlatma tasarımlarının giyinme odalarında kullanılması daha aydınlık bir atmosferin oluşmasına neden olacaktır.

Aydınlık ve ferah bir giyinme odası sayesinde eşyalarınızı çok fazla zorlanmadan çok kısa bir sürede bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Bu tasarımlar ile dekorlarınızı istediğiniz noktaya taşımanız mümkün olacaktır. Spot tarzındaki ışıklar giyinme odalarınızın aydınlatılması için hoş sonuçlar ortaya koyacaktır. Aydınlatmanın rolü oldukça önemlidir. Bu tasarımlar elbiselerinizin üzerinde çok daha güzel ve şık görünmesine neden olacaktır. İyi aydınlatılmış bir giyinme odası ile giyinme odalarınızı çok daha etkili bir biçimde kullanabilirsiniz.

Giyinme odalarınızın dekorasyonunda kullanacağınız ahşap tasarımlar her açıdan giyinme odalarınızın dekoruna etki edecektir.

Tarzınıza uygun yapıda olacak şekilde gardrop modeli seçerek çok daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Giyinme odalarınızda kullanacağınız bu işlevsel olan tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha etkileyici kılmanız mümkün olacaktır.

Eşyalarınızın depolanmasında oldukça avantaj sunan bu tasarımlar ile yatak odalarınızı daha da kullanışlı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Gardrop modelinizin stilinize ve tarzınıza uygun yapıda olması aydınlatmanın giyinme odalarındaki rolü çok önemlidir.

Kategoriler: Yatak Odaları
Etiketler:

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close