İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Sade Mutfak Tasarımları

Mutfak dekorlarınızda yapacağınız dekorasyonlarda minimalist yaklaşımlar izleyerek ortaya daha etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Sade ve yalın tarzdaki bu mutfak dekorasyonlarında kullanacağınız tasarımlarda işlevselliği ve fonksiyonelliği göz önüne almalısınız. Mutfak dolaplarından tezgahına kadar her açıdan kolaylık sağlayacak olan tasarımlar ile yapacağınız dekorlar ile mutfaklarınızı bambaşka bir yere dönüştürebilirsiniz. Daha yalın ve açık renkli mutfak dekorasyonları ile mutfaklarınızı daha hareketli bir yere dönüştürebilirsiniz. Daha fazla alan bulabileceğiniz bu ahşap tasarımlar ile mutfaklarınızda yemek yapmanın ve pişirmenin tadına doyamayacaksınız.

mutfak-tasarimi

Sadeliğiyle göz dolduran bu mutfaklar aynı zamanda estetik yönleri ile de hayallerinizin ötesinde bir çekiciliğe sahiptir.

Beyaz rengin ağırlıkta olduğu bu mutfaklarda oluşturacağınız dekorasyonlar ile daha ferah ve iç açıcı dekorlar elde edebileceksiniz. Ayrıca açık renkli zemin de taş kullanılması da sade mutfağınızı görsel yönden daha cazip hale getirecektir.
Mutfak dolapları ve mutfak tezgahının birbiri ile olan uyumu da görülmeye değer niteliklerdedir.

Ayrıca mutfak dolaplarında kullanacağınız spot aydınlatmalar ile dekorlarınızda daha güzel sonuçlar elde edebileceksiniz. Mutfağınızda yer vereceğiniz basit türdeki aksesuarlarda mutfağınız daha farklı kılacaktır. Mutfağınıza bu tarz aksesuarlarla ferahlık ve rahatlık da getirebilirsiniz.

Kullanacağınız mutfak tasarımları arasında modern davlumbaz tercih ederek ortaya daha iyi sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Ankastre ya da hazır mutfak tasarımlarına dekorlarınızda yer vererek çok daha güzel sonuçlara imza atabilirsiniz. Bu tasarımlar ile mutfaklarınız daha şık ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Mutfaklarınızı çok elverişli hale getirecek olan bu tasarımlar ile mutfak dekorlarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Mutfaklarınızda kullanacağınız açık renkli masa ve sandalye takımları ile de bambaşka bir mutfak dekoru elde edebilirsiniz.

Masa ve sandalyelerin açılıp kapanabilme özelliklerine sahip olması ile mutfaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Mutfağınızda küçük bir tv kullanarak da mutfağınızı daha cazibeli bir yer haline getirebilirsiniz. Mutfağınızda yer vereceğiniz gömme dolap tasarımları ile de mutfaklarınızdan daha fazla yararlanabileceksiniz. Bu dolaplara hem mutfak eşyalarınızı hem de mutfağınızda kullanacağınız beyaz eşyalarınız yerleştirebileceksiniz. Böylece mutfağınızda daha doğru yerleşim yaparak oldukça dekoratif ve inovatif bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

retro-mutfak-tasarimi

Mutfak tezgahının ahşap olması ve istenildiğinde masa olarak kullanılabilmesi de mutfağınızda avantaj sağlayacaktır. Daha az eşya ile daha fonksiyonel bir mutfak dekorasyonu oluşturabilmeniz mümkündür.

Mutfak raflarının günümüz mutfaklarındaki yeri çok önemlidir.

Sade ve düz renklere sahip olan bu ahşap raflar ile mutfaklarınızda daha etkin sonuçlar almanız mümkündür. Bu raflara mutfağınızda kullanacağınız kavanozlarınızı yerleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda da porselen mutfak eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

desenli-mutfak-dolap-kapakları

Mutfak dolaplarının çekmeceli olması da size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Çatal, kaşık ve benzeri mutfak ürünlerini bu çekmecelere yerleştirebilmeniz mümkündür. Bu çekmeceler kolay açılıp kapatılabildikleri için işlerinizi daha hızlı ve çabuk yapmanızı sağlayacaklardır. Mutfağınızda kullanacağınız ahşap tasarımların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Sizlerde mutfaklarınızda sade ve yalın bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, ahşap tasarımları denemelisiniz. Uzun ömürlü kullanım ile ahşap tasarımlar sade mutfakların vazgeçilmez unsurlarındandır.

Kategoriler: Mutfak Dekorasyonu
Etiketler:

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close