İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Oteller İçin Mobilya Önerileri

Kişilerin yaşadıkları alanlarda seçtikleri mobilyalar, mekânı boşluk hissinden kurtararak amacına uygun olarak süslenmesini sağlar. Hem göz zevkine hem de kullanım bakımından rahatlığıyla mekân hakkında fikir verir. Tüm bu eşyaların yanında kullanılan aksesuarlar ise tam anlamı ile bütünlük sağlanmasını ve görsel güzelliğin artmasını sağlar. Söz konusu oteller gibi çok sayıda kişinin ziyaret ettiği konaklama işletmeleri olduğunda, genel zevke hitap eden aksesuar çeşitleri kullanılarak, müşterinin ziyareti sırasında keyifli vakit geçirmesi ve huzur yaşaması da sağlanmalıdır. Otel işletmecileri için işte bu nedenle otel mobilya seçimi önem arz etmektedir.

otel odası dekorasyonu

Şaheste otel odası

Oteller İçin Mobilya Seçimi Önerileri Nedir

Şüphesiz belki de otelin en önemli bölümü odalardır. Bundan dolayı öncelikli önemi hak etmektedirler. Her ne nedenle olursa olsun oteli ziyaret eden bir müşterinin ilk beklentisi kendisini evindeymiş gibi hissedeceği bir oda olacaktır. Bu nedenle odalar dekore edilirken mutlaka kaliteli otel mobilyası kullanılması gerekmektedir. Hijyen odanın dekorasyonunda büyük önem taşıdığı için buna uygun malzeme kullanılması gerekir. Yoğun ziyaretçi sirkülasyonu olan otellerde kolay yıpranmayan malzemelerin kullanılması da otel işletmecileri için önemli bir unsurdur. Konaklayan herkesin otel malzemelerini evlerindeymiş gibi kullanmayacağı düşünüldüğünde dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi doğru olacaktır. Ayrıca kolay yıpranan malzemelerin değiştirilmesi ya da tadilatı işletmeye ilave bir masraf olacaktır. Ancak elbette ki otel mobilyası seçimi otel işletmecisine belli bir mali yük getirecektir. Bu noktada otel mobilya fiyatının araştırılması yerinde olacaktır.

otel odası dekorasyonu

Elit otel odası

Otel Mobilya Fiyatı Nedir?

Otel deasyonukor konusunda karar verdiyseniz ve belirttiğimiz püf noktalara dikkat ettiğinizde bunlara ilaveten uzman bir tasarımcıdan destek aldığınızda hiçbir sorunla karşılaşmadan dilediğiniz mobilyaya uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve rahat mobilya kullanan otellerin müşterileri de bu durumdan memnun olacak oteli tekrar ziyaret etmek isteyecek ya da çevresine önerecektir. Bu şekilde ise otel pazardaki çetin rekabet içinde insanların aklında kaliteli olarak yer edinecek ve bir çekim merkezi olacaktır. Bu konuda yapılan masrafta kısa vadede kendini unutturacaktır. Profesyonel mobilya tercihleri yapılırken daima özen gösterilmeli pahalı bir ürünün kaliteli veya otel için uygun bir ürün olduğunu sonucuna ulaşılmamalıdır.

otel odası dekorasyonu

Almira otel odası

 

 

 

Kategoriler: Genel, Otel Mobilyaları
Etiketler: , , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close