İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin dekorasyonunu yaparken kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz bir ortam yaratabilmeniz, yoğun ve stresli bir günün ardından evinize geldiğinizde rahatlayıp stres atabilmeniz oldukça önemlidir. Evinizde bulunan mobilyalarınızı seçerken mutlaka hem rahat hem de kullanışlı olmalarına dikkat etmeniz gerekir, aynı zamanda yaşadığınız ortamda kullanacağınız renkler sizi boğmayacak aydınlık renkler olmalıdır ki huzurlu bir ortamda yaşayabilesiniz.

Mutfak, bir evin en önemli bölümlerindendir. Sevdikleriniz için güzel yemekler yaptığınız, birlikte keyifli bir şekilde yemek yediğiniz mutfağınızın dekorasyonuna da dikkat etmeniz, kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun mobilyalar ile mutfağınızı döşemeniz gerekmektedir.

Mutfak dekorasyonunda dikkat etmeniz gerekenler aslında oldukça basit noktalardır. Mutfağınızı dekore etmeye başlamadan önce, ilk olarak mutfağınızın büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekir. Eğer çok büyük bir mutfağa sahip değil iseniz, seçeceğiniz mobilya ve beyaz eşyaları mümkün olan en az şekilde yer kaplayacak eşyalardan seçmeniz gerekmektedir. Yemek odası bulunmayan ve geniş mutfak alanına sahip olunmayan evlerde genellikle dar mutfaklar için özel olarak üretilmiş olan köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu köşe takımları fazla yer kaplamayacağı için maksimum yer tasarrufu yapmış olacaksınız ve keyifli yemek sohbetlerinizi oldukça rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

mutfak-dekorasyonu

Köşe takımlarının dışında mutfağınız için satın alacağınız beyaz eşyaları da en küçük boylarından satın alarak fazla yer kaplamamalarını sağlayabilir, yemeğinizi hazırlarken sıkışık bir alanda rahatsız bir şekilde çalışmak zorunda kalmazsınız.

mutfak-dekorasyonu-2

Mutfak dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken noktalar arasında mutfağınızın duvarlarında kullanacağınız renkler ve aydınlatmalar da oldukça büyük bir önem taşıyor. Eğer mutfağınız küçük ise alanı geniş göstermek ve ferahlık duygusu yaratabilmek için duvarlarınızın boyasında açık renkler tercih edebilirsiniz.

Işık konusunda ise aydınlatmayı mümkün olduğu kadar iyi yaparak mutfağınızda daha rahat çalışabilir, daha geniş bir alan hissi verebilirsiniz. Mutfağınızın tavanına taktıracağınız spot lambalar ortamda iyi bir aydınlatma sağlayacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İnegöl Mobilya, Mutfak Dekorasyonu
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. nuriye dedi ki:

    mutfak dekorasyonu çok önemli ama dar ve küçük mutfaklar için pek de bir çare yok bence.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close