İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Modern Yatak Odası Takımları

Modern yatak odası tasarımları sizin için yeni fikirleri uygulama şansını sağladığı kadar kullanışlılığı ile de faydalı mobilyalar olmayı sürdürüyor. Modernliğin her yönüyle uygulandığı tasarımlar öncelikle sadeliği ve ferahlığı konu alıyor. düz renklerin beyaz ile beraber kullanımı ortamı daha neşeli bir havaya sokuyor.

modern-yatak-odasi-modelleri

Ayrıca yatak odası takımlarında kullanılan ek nitelikler de yatak odanızı hobi odası olarak da kullanmanıza fırsat tanıyor. Yatak odanızın tarzına göre oluşturulan kitaplıklar, puflar ve tv üniteleri bu konuda öncelikli tasarımlar. Modern yatak odası oluşturmak için çok fazla eşya almanıza da gerek kalmıyor. Ağır işlemeler ve oymalardan arındırılmış mobilyalar oldukça estetik görünümlere sahip, az sayıda mobilya ile çok sayıda eşyayı barındıran modeller.

Modern takımlar kişiye huzur vermeyi amaçladığı gibi ebeveynler için farklı seçenekleriyle de göze çarpıyor. Ebeveyn banyosu bulunan odalar için fazladan dolap tasarımları ve uyumlu banyo mobilyaları da mevcut. Kıyafetler içinse modern tasarımlarda farklı uygulamalar söz konusu. Yeni evlerde sıkça gördüğümüz giyinme odaları, artık yatak odalarındaki dolapların yerini alıyor. giyinme odaları için hazır mobilyalar mevcut.

modern-yatak-odasi-takimlari

Kıyafetlerin bir düzen içerisinde ayrı bir bölümde olması fikri, daha geniş görünümlü yatak odası takımlarına da sebep oluyor. Yatak odası dolabını takımdan ayıran bu özellik, odanıza puflar ve farklı üniteler eklemenize olanak sağlıyor. Giyinme odası yatak odası için bahsedilen tv ünitesi, kitaplık veya artı komodinler için de yer sağlıyor. Bu şekilde bir uygulama yatak odanızı daha iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Giyinme odası tasarımında ise açık renklerin kullanımı, bol raflar ve aynalar kullanılıyor. İyi bir aydınlatma tercihi de giyinme odası için önemli bir detay. Modern yatak odası takımlarında kullanılan düz çizgileri farklı renklerde aksesuarlar ile hareketlendirebilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel, İnegöl Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. ayça dedi ki:

    modern yatak odası takımları içinde artık tv ünitesi de yer alıyor. giyinme odaları sayesinde gardrop çıktı hemen hemen artık takımın içinden.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close