İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Modern Salon Takımları

Salon takımı bir evdeki en önemli takımlardan biridir ve her aile salon takımını özenle seçip alır. Salon takımları oldukça farklı kategorilerde bulunabilir. Son yılların en çok satılan salon takımları modern salon takımları oluyor. Çünkü modern salon takımları evdeki her şey ile uyum sağlıyor. Örneğin country salon takımı alındığında evin her eşyası da onlara göre alınmak zorunda kalınıyor. Fakat modern salon takımlarında böyle bir zorunluluk olmuyor. Modern salon takımları kullanıldığında küçük eşyalar kolayca değiştirilebiliyor ve seçimde zorluk yaşanmıyor. Sadece renk uyumuna dikkat edilmesi yeterli oluyor. Böylece modern salon takımları her ev için kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu yüzden en çok tercih edilen salon takımları arasında bulunuyor.

modern-salon-takımları-1

Modern salon takımları oldukça farklı malzemelerden üretilebiliyor. Örneğin ahşap malzemeler kullanılan salon takımlarına rastlanırken demir malzemeler kullanılan salon takımlarına da rastlanabiliyor. Modern salon takımlarının en ilgi çekici yanları ise stilleri oluyor. Farklı stillerde üretilen bu takımlar bu stillerinden dolayı modern olarak adlandırılıyorlar. Köşeleri yuvarlak olan takımlar, yerden yüksek ve eğimli olan koltuklar bu koltuklardan sadece bir kaçı oluyor. Bu takımlar son yıllarda yarım ay şeklinde üretiliyor. Bu yarım ay koltuk takımları oldukça hoş bir görünüm sağlıyor. Modernliğin de ilk adresi oluyorlar. Bu yüzden özellikle son bir yılda üretimi artan bu modern koltuk takımı oldukça tercih ediliyor.

modern-salon-takımları-2

Modern koltuk takımı farklı desenlerde üretilmesiyle de oldukça dikkat çekiyor. Özellikle tek renkten oluşan üçlü koltukların yanında renkleri uyumlu olan desenli tekli koltuklar oldukça dikkat çekiyor. Tekli koltukların dönerli olanları da eve farklı bir hava katıyor. İki renk kullanımı da bu takımlarda oldukça hoş duruyor. Örneğin koltukların alt kısmının tek renk ve arka kısmının başka bir renkte olması onu birden modern bir koltuk takımına çevirebiliyor ve böylece bu koltuklar da oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel, İnegöl Mobilya, Salon Takımları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. bengü dedi ki:

  modern salon takımları kullanım kolaylığı sağladığı için çok tercih ediliyor.

 2. Nergiz Bulut dedi ki:

  Artık insanlar modern salon takımları ile evlerini dekore etse de mutlaka bir tane klasik kanepe veya iki adet klasik oymalı berjer ile eve ağır bir hava katıyorlar.

 3. Mevlüt Artem dedi ki:

  Modern koltuk takımlarını çok kaba yapıyorlar. Küçük koltuklara bile kocaman kollar yapıp alanları daraltıyorlar. Ben Masko mobilya kentinde modern koltuk takımı satan mobilya mağazalarını gezdim, birçok mağazadaki salon takımları çok büyük ve heybetli.

 4. şerife kaba dedi ki:

  Aslında ben oturma odasını modern salon takımını da klasik mobilya almak istiyorum.sonuçta her iki tarzlardan da hoşuma giden tasarımlar oluyo.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close