İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Modern Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu konusunda son derece hassas olunmalıdır. Ofisin dekorasyonu sizin kişiliğinizi yansıtacaktır. Dolayısıyla eğer gerçekten çalıştığınız ofiste zamanınızın iyi geçmesini istiyorsanız, ferah bir ortamda kafanızı işlere daha rahat vermek istiyorsanız ve bunun yanında yine de duru bir beyin ile gününüze devam etme ihtiyacındaysanımodern ofis dekorasyonu konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

modern-ofis-dekorasyonu-1

Modern ofis dekorasyonu hem seçilen eşyaların hem de ortamdaki renklerin birbirleri ile kesinlikle çelişmemesini ve rahatlatıcı bir ortam oluşturulmasını sağlayacaktır. Bu noktada önemli olan şey kesinlikle uyumdur. Klasik bir tarzda ofisinizi şekillendirmeniz mümkündür. Şık bir masa, şık koltuklar, duvardaki malzemelerden yansıyan şıklık bir ofisi gerçekten de iç açıcı yapabilir. Bunun yanında ofisin orta bölümüne yerleştirilmiş bir sehpa ve kenarlarda duran çiçekler de şıklığa katkıda bulunabilir.

Office

Modern ofis dekorasyonu söz konusu olduğunda seçtiğiniz renklerin de büyük bir önemi vardır. Siyah ve beyaz iki farklı renk olarak birbirleri ile uyumlu görünebilir. Siyah masa beyaz şık bir halı ile desteklenebilir. Bunun yanında beyazın farklı tonları da uyum konusunda oldukça şık bir tarzda tasarlanabilmektedir. Bembeyaz bir masa çevresindeki sandalyelerle şıklık unsuru oluşturacaktır. Bunun yanında seçilen halı siyah olabilir.

modern-ofis-dekorasyonu-3

Kahverenginin farklı tonları da modern ofis dekorasyonu konusunda oldukça iddialı olabilir. Kahverengi dikkat dağıtmayan gerçekten de şık bir renktir. Dolayısıyla pek çok kişi bu renk tonunu ofisinde kullanmak konusunda istekli olabilmektedir. Önemli olan uyumun sağlanmasıdır.

Grinin farklı tonlarını denemek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Gri, şeffaf ya da beyaz bir masa üzerinde cam da bulunuyorsa bir ofis için oldukça şık bir çalışma masası görünümde olabilir. Bu noktada dikkat etmek gereken şey ofiste mümkün olduğunca az eşyanın bulunmasıdır. Bu sayede ofisiniz kesinlikle kalabalık görünmeyecektir. Eşyaların uyumlu bir düzen içinde olması son derece önemli olacaktır. Modern ofis dekorasyonu kişisel zevkler ve beğenilerle yakından ilgilidir.

Kategoriler: İnegöl Mobilya, Ofis Mobilyaları
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. tuğçe dedi ki:

    modern ofis dekorasyonu artık son zamanlarda her şirkette görülen bir şey. şirketler ofis mobilyaları seçiminde konfora çok önem veriyor zaten olması gereken de o.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close