İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Mobilya Markaları Kampanyalarla Rekabeti Sürdürüyor.

Türk mobilya sektörü, genel ihtiyaca göre şekillenen aynı zamanda belirli tarzları da ürünlerine yansıtan bir duruş sergiliyor. Mobilya üretiminde standartlık, geniş ürün yelpazesiyle farklılık yaratıp, tek tip ürün üretimini bir nebze de olsa kırmayı başarıyor.

Alıcıların dikkat ettiği önemli noktalardan biri, farklı fiyatlara aynı mobilyanın satılıp satılmadığı konusu. Ürünü alan kişiler artık günümüz pazarında en düşün fiyat araştırmasını, buna bağlı olarak en uygun mobilyaları almayı hedefliyor.

Bu noktada kişilerin karşısına sezonluk kampanyalar, indirimler ve konsepti tamamlayıcı ürünlerin fiyatlarındaki indirimler çıkıyor. Kampanyalar birçok içeriği barındırıyor. Yeni evlenecek çiftler için veya evindeki koltuk takımını değiştirmek isteyen kişiler için farklı seçenekler sunabiliyorlar. Eski mobilyalarını yeni mobilyalarına karşılık alarak fiyatta indirim yapan bu yolla kampanya oluşturan firmalar, alıcıların fiyat açısından memnuniyetini sağlarken kendi yeniden üretimlerinde de hammadde edinmiş oluyorlar.

mobilya-markaları

Aslında bu uygulama geri dönüşümün mobilya sektöründeki örneği niteliğinde. Diğer firmaların üretim şekilleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları da cabası. Bunların yanında kendi tanıtımlarını yapmak için kampanyalara başvuran firmalar, kişilere fayda sağladıkları gibi kendi reklamlarını da düşük maliyetle yapmış oluyorlar. Dekorasyon hakkında firmaların yaptıkları kampanyalar toplu alımlarda oldukça etkili. Sezonluk kampanyalarınsa süresi geniş tutuluyor. Yeni modeller üzerinden yapılan kampanyalar alıcıyı cezbederken, piyasada rekabet ölçütüne etki edecek satışları gerçekleştiren firma kar ediyor.

Dekorasyon hakkında firmaların yaptıkları kampanyalar özellikle tv ünitesi, sehpa gibi tamamlayıcı ürünlerin ayrı bir ücret verilmeden alınmasına bazense televizyon gibi ürünlerin hediye edilmesine kadar varıyor. Hediyeler ve kampanyalar için piyasadaki ürünleri takip etmek, güncel satışlardan haberdar olmak ve en önemlisi de alacağınız ürün hakkında bilgi sahibi olmak sizin için faydalı olacaktır.

Günümüzde kalitesi tartışılmayacak firmaların oluşturduğu yüksek indirimli kampanyalar oldukça rağbet görerek alıcıların beğenisini kazanmayı sürdürüyor. Yeni ve yüksek fiyatlı ürünleri kampanya dönemlerinde bütçenize uygun bir biçimde edinebilir, mobilyalarınızın keyfini çıakrabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Mustafa Ceylan dedi ki:

    Mobilya markaları reklamlarında toz pembe vaatlerde bulunuyor ama mağazaya gidince iş değişiyor. En iyisi gideceksin bir klasik mobilya yapan firmaya evini ölçüsüne göre mobilya yapacaksın.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close