İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Kova Burcunun Tercihi Olan Mobilyalar

kosk-fiskos-takimiKova burcunda doğan kişiler son derece yaratıcıdır. Onlar için önemli olan zıtlıkları aktarabilmek olacaktır. Asi, hareketli ve çılgın olan kova burcu kadınları ve erkekleri aynı zamanda özgürlüklerine de son derece düşkün kişilerdir. Kovaların son derece farklı ve hareketli bir kişilikleri vardır. Genellikle dışarıda enerji kaybettiklerini düşünmektedirler. Bu nedenle evlerinin rahat olması onlar için son derece önemlidir. Evinde dinlenmek isteyen kova burcunun tercihi olan mobilyalar son derece yaratıcı olan modellerdir. Kesinlikle klasik tarzda yapılan döşemelerden hoşlanmayan kova burcu için önemli olan değişik ve çılgınlıkların olmasıdır. Evlerinde özgün ve yaratıcı tasarımların olmasına özen gösteren kovalar aynı zamanda uzaya ve bilim kurguya da önem vermektedir.

Kova burcunun tercihi olan mobilyalar genellikle modern ve fütürist olan modellerdir. Uzay derinliğini ifade eden mavi renk de kova burcunda olanların sevdiği modellerdendir. Aynı zamanda metalik gri ve lacivert olan mobilya tonları da kovalar tarafından tercih edilmektedir. Kovaların bilinen en önemli özelliği kararsızlıklarıdır. Oldukça yaratıcı olan kovalar değişimden de hoşlanmaktadır. Bu nedenle evlerinin dekorlarını da sık sık değiştirmektedirler.

asiyan-jozephine

asortie-klasik-berjer

Kova burcunun tercihi olan mobilyalar genellikle asimetrik olan modellerdir. Grafik desenlerden de hoşlanan kovalar modern olan tasarımlardan hoşlanmaktadır. Hem renkli, hem özgün hem de canlı olan kovalar için orijinal olmak bir ihtiyaçtır. Kova burcu kadını da erkeği de kesinlikle farklı olmak istemektedir.

Kova burcunun tercihi olan mobilyalar genellikle gökyüzünü ifade eden tonlardır. Açık alanları seven kovalar evlerinde yıldızları ve gökyüzünü görebilecekleri odaların bulunmasından hoşlanmaktadır. Dolayısıyla onlar için önemli olan açık olan onlara özgürlüğü ifade edebilecek renklerdir. Kova burcu insanı aynı zamanda fantastik olan mobilyalardan da hoşlanmaktadır. Farklı tasarımları denemekten hoşlanan bir kovanın evinde her türlü tasarımdan eşya bulmanız mümkün olacaktır. Önemli olan farklı, yaratıcı, hareketli olmak ve kesinlikle sıkıcı olmamaktır.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. emine dedi ki:

    ben kova burcuyum 🙂 evimi çok sıra dışı modellerle dekore ettim. kova burcunun tercihi olan mobilyalar zaten hep farklı ve özgün tasarımlar oluyor.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close