İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Koç Burcu Mobilya Dekorasyonu

Koç burcunda olan kişiler hareketli yaşamaktan hoşlanmaktadır. Aynı zamanda evde de rahat olmaktan hoşlanan koçlar için evleri dinlendirici bir yerdir. Tüm gün dışarıda hareketli bir yaşam sürdüren koçların kendilerini evde bekleyen geniş ve rahat bir koltuğun olması son derece hoşnut edicidir. Bunun yanında büyük bir yatakları olmasını isteyen koç burcu erkeği ya da kadını aynı zamanda kocaman bir mutfak istemektedir. Ev aletlerini kullanmayı çok sevdikleri için mutfaklarında pek çok farklı ev eşyasını bulmak oldukça kolaydır.

Koç burcunun tercih ettiği mobilyalar değerlendirildiğinde renk olarak canlı kırmızıları ve kırmızının her tonunu tercih ettikleri görülmektedir. Hem eski hem yeni, hem geleneksel hem de klasik öğeler koç burcunun evinde tercih ettiği öğelerdir. Aynı zamanda karmaşa ve kalabalığı bir arada görmekten hoşlanmadıkları için genellikle minimalist olan tasarımlardan hoşlanmaktadırlar.

koc-burcuKoç burcu için ev tasarımı son derece önemlidir. Bu nedenle hemen hemen her şeyi kendileri planlamaktadırlar. Bazı ev eşyalarını kendileri tasarlamaktadır. Bunu yapamıyorlarsa kendi istediklerini yaptırabilecekleri kişilerle çalışmaktan hoşlanmaktadırlar.

Koç burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle oldukça iddialıdır. Onlar için önemli olan kontrast renkleri birbiri ile uyumlu olarak kullanmaktadır. Tabii bunu yaparken genellikle sıcak ve dikkat edici tonları kullanmaktadırlar. Onlar için iddialı olmak son derece doğaldır. Kırmızı ve siyah uyumunu koç burcunun tercih ettiği mobilyalarda fark etmek mümkündür. Bunun yanında söz konusu renklerin beyaz ile birlikte harmanlanması da koç burcunun tercih ettiği bir renk ahengidir. Deri döşemelerden ve sıcak aksesuarlardan hoşlanan koçlar için minik minderler ve yastıklar da vazgeçilmezdir. Koç burcu için şömine karşısı kesinlikle vazgeçilmezdir. Dolayısıyla bu nedenle pek çok koçun evinde şömine bulunmaktadır.

Koç burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle şık ve gösterişlidir. Renkleri belirgin ve dikkat çekicidir. Kesinlikle iddialı olan koçlar evlerini tasarlarken antik eşyalardan da yararlanmaktadır. Onlar için önemli olan gerek yöresel gerek modern tüm öğelerin uyumlu birlikteliğidir.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. hatice dedi ki:

    benim ablam koç burcu ve evini çok iddialı renklerle dekore etti. ev dekorasyonunda zaten renk uyumuna herkes önem verir.

  2. ünzile s. dedi ki:

    ben pek burçlara inanmam. ama arkadaşlarımdan biliyorum. koç burcu olan dostlarımla daha başka anlaşıyorum. kafalarımız daha çok uyuşuyor. ayrıca hepsinin evlerinin dizaynı çok şık

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close