İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Klasik Yatak Odasında Makyaj Masası

Yatak odası, insanların en çok dikkat ettikleri odalar arasında yer almaktadır. Bu odayı tasarlarken her zaman daha özen gösterilir ve daha uzun uzadıya bir alışveriş süreci biçilir. Elbette bu durumu doğal olarak saymak lazım çünkü insanların günlük saatleri içerisinde en çok vakit geçirdikleri yerler arasında bulunan, her sabah gözünü açarken bulunduğu ortama göre adapte olmasını sağlayan, huzur bulmak için konforlu bir ortam yaratma zorunluluğu olan yatak odası içerisinde, elbette biraz daha seçici olmak daha doğru olacaktır.

Klasik yatak odası modelleri de mesela yatak odası içerisinde tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Klasik yatak odalarının bu kadar tercih edilme nedenleri arasında da özgün model tavrı yer almaktadır. Gerçekten de klasik yatak odası modellerine dikkat ederseniz her biri birbirinden farklı olarak yer almaktadır. Bunun bariz nedeni ise elbette klasik yatak odası modelleri içerisinde yer alan dekor anlayışının zaman sınırı taşımayışıdır. Çoğu zaman sert bir klasik model ile gönülleri süsleyen bu modeller yeri geliyor 10 sene sonraya kadar eskimeyecek olan bir modeli sizlere sunuyor.

klasik yatak odası makyaj masası

Arda yatak odası makyaj masası

Klasik yatak  modellerinin tercihi kadar bir de bu modelin içerisinde yer alması gereken, kadınların çok dikkat ettiği mobilya olan makyaj masası bulunmaktadır. Yatak odası modellerine verilen özen kadar kadınların bu konuda da yüksek hassasiyet gösterdikleri gerçeği elzem noktalar arasında yer almaktadır. Bu durumun böyle olması da yine doğal olarak karşılanmalıdır çünkü bir kadın, kendi ihtiyaçlarına göre makyaj masası karşısında vakit geçirecek, kendi zevkine göre istediklerini yapmak isteyecektir. Tabiki de bu kriterler kadar da makyaj masasının yatak odası takımına uyması gerekmektedir. Klasik  oda modelleri adına bir tercih yapanların işi ise biraz daha zor olmaktadır.

tuvalet masası tasarımları

Kapaletti makyaj masası modeli

Klasik Yatak Odasında En Çok Tercih Edilen Modeller

Klasik tarzlar da sunulan binbir türlü makyaj masası listemiz de yer almaktadır. Romantizmin doruklarını yaşatan ve ahşabın her türlü rengine uyum sağlayan modeller ile sizler de klasik yatak odası takımına uygun olarak makyaj masası modellerine sahip olabilirsiniz. Üstelik klasik olduğuna aldanmayın, birbirinden şık olan bu makyaj masaları, her kadının hayali olacak derece de zarif olarak yerini almaktadır. İnce ve şık oymaları, varaklı ışıltılı süslemeleri ile klasik olmaktan çok daha öte de olan bu modeller, klasik yatak odası modellerinize klasik çizgiler ile birlikte zamanın çok daha ilerisinde yer alan model çizgilerini de sunacaktır

Yatak odası makyaj masası

Santana Yatak Odası tuvalet masası

Kategoriler: Genel, Yatak Odaları
Etiketler: , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close