İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Klasik Yatak Odası ile Evinizi Güzelleştirin

Yatak odaları, günün yorgunluğunun atılarak dinlenildiği, keyifle vakit geçirilen ortamlardır ve evlerde en çok önem verilen odalardan biridir. Aynı zamanda elbiselerin istiflendiği, hanımların özel eşyalarının depolandığı, soyunma ve giyinme gibi işlemlerin rahat bir şekilde gerçekleştirildiği mekânlardır. Bu nedenle yatak odasına mobilya seçerken insanlar çok dikkat ederek, tam istedikleri şeyi bulmaya çalışırlar. Son dönemlerde özellikle klasik mobilyalar, yatak odalarında sık sık kullanılmaya başlandı.

Klasik yatak odası takımları, bir dönem popülerliğini yitirmiş olsa da günümüzde yeniden eski şaşalı günlerine döndü. Eskiye özlem duygusunu yaşayanlar bu modellere yönelmektedir. Bu modellerin yeniden tercih edilmeye başlamasıyla, bu tarzda çok çeşitli yatak odaları üretilmeye başlandı.

oymalı klasik yatak odası

Klasik Yatak Odası İle Evinizde Saray Esintisi

Bu takımlar geniş hacmiyle evine gösteriş kazandırmak isteyenler için ideal bir seçim olmaktadır. Üzerindeki desen işlemeleri, boyamalar ve kabartmalarsa kendinizi adeta bir sarayda gibi hissetmenizi sağlıyor. Evinde saray havası yaratmak isteyen çiftler tercihlerini klasik yatak odası mobilyaları yönünde kullanabilirler.

Klasik Yatak Odası Seçimi

Yatak odası her zaman alınan bir şey değildir ve alırken çok dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği zaman eşler arasında tartışmalara kadar giden pişmanlıklar yaşanabilmektedir. Peki, neden klasik modeller seçilmeli?

klasik yatak odası görselleri

1-Fonksiyonellik

Eski tip mobilyalar çok iri yapılı olmalarına rağmen çok da fonksiyonel değildi. Günümüzde ise artık çok fonksiyonel mobilyalar üretilmektedir. Klasik yatak odası modelleri içinde de oldukça fonksiyonel takımlar üretilmeye başlandı. Bu modeli tercih edecek kişiler, mobilyaların özellikle fonksiyonel olmasına dikkat etmelidir.

2-Dayanıklılık

Mobilya her gün değiştirilen bir şey değildir. Bir kere alındığında yıllarca kullanılabilmelidir. Yeni nesil mobilyaların belki de en büyük olumsuz özelliklerinden birinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Yeni üretim mobilyalar artık eskisi kadar sağlam üretilmemektedir. Bu da ömrünün az olması demektir. İşte tam bu noktada klasik takımlar güzel bir tercih olmaktadır. Bu modeller oldukça sağlam ahşaplar üretildiği için uzun yıllar yeni bir takım almak zorunda kalmayacaksınız.

klasik yatak odası tasarımları

3-Estetik

Bir mobilyada en önemli unsurlardan biri de göze güzel görünmesidir. Klasik yatak odası modelleri, estetik görünüm konusunda sizi oldukça mutlu edecektir. Üzerindeki ince işçilik ve çok güzel görünen desen işlemeleri ile odasına çok ayrı bir hava katacaktır. Küçük detaylarla, odanıza klasik ama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

4-Emniyet

Mobilya seçiminde en önemli hususlardan biri de tehlike arz etmeyecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Günümüzdeki üretilen mobilyalarda artık bu hususa çok dikkat edilmektedir. Klasik yatak odası takımları da kullanıcı açısında tehlike yaratmayacak şekilde üretilmektedir.

 

 

 

Kategoriler: Genel
Etiketler: , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close