İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Klasik Koltuk Takımları İnegöl

Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük mobilya üretim merkezi olarak kabul görmüş olan İnegöl’de, binlerce mobilya ve koltuk takımının üretimini yapmakta olan firmalar varlık göstermektedir. Üretici firmalar ürettiklerini toptan satış pazarlama politikası sayesinde ülkemizin her bir yanında hizmet veren mobilya mağazalarına ulaştırmaktadırlar. Klasik koltuk takımları İnegöl mobilyalarının ise kendine özgü tasarımları ve müşteriyi direk üretici firma ile buluşturması sayesinde cep yakmayan bir alışveriş imkânı bizlere sunulmaktadır.

klasik-koltuk-takımları-ve-fiyatları

İnegöl’de ki firmaların ürünlerini ‘İnternet Mobilya Alışveriş Merkezinde’ sunarak perakende tüketicinin hizmetine sunar. Satışa sunulan Oturma Grupları, Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları ve Mobilyaya dair pek çok şey üreticiden tüketiciye aracısız ve direkt ulaştığı için yapılan alışverişlerde tüketiciye %50 ye kadar kazanç sağlar. Onlarca mağaza gezerek görebileceğiniz mobilya modellerini bir tıkla izleyebilme imkânını edinmek ile birlikte kaliteli mobilyaya en ekonomik fiyatlarla sahip olabilme imkânı da buluyorsunuz. Mobilya satış mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ilave ederek toptan satışa imkân sunarlar.

klasik-koltuk-takımları

Klasik koltuk takımları İnegöl üretim yeri ile binlerce mobilya üretmekte ve bu mobilyaları tüm Türkiye de satılmaktadır. Birçok üretim merkezine nazaran daha iyi bir bütünleşmiş tesisi sahip olan bu firma sizleri %100 hizmet anlayışı ile karşılamaktadır. Klasik koltuk takımları İnegöl bünyesinde bulunan pek çok farklı ürünü ile mobilya sahibi olmak isteyen müşterilerini kalite ile buluşturmaktadır.

klasik-koltuk-takımları

Klasik koltuk takımları İnegöl de üretilmesine karşılık sadece bu ürünlerin varlığından söz etmek yanlış olur. Bu büyük tesisin daha birçok mobilya alıcısına çeşitli imkânlar sunduğu aşikârdır. Bu firma çeşitli aksesuarlar, bahçe mobilyaları, bebek genç ve dekorasyon mobilyaları, ev tekstili halı ürünleri, mutfak ve banyo mobilyaları, ofis mobilyaları, okul mobilyaları, masa sandalye mobilyaları, TV üniteleri, oturması odası grubu mobilyaları, yatak odası mobilyaları ve yemek odası mobilyaları ile de hizmet vermektedir.

Kategoriler: İnegöl Mobilya, Klasik Mobilyalar
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. ayşen dedi ki:

    klasik oturma grupları çok pahalı oluyor. el işçiliği olduğu için harika ve ihtişamlı tasarımlar oluyor ama fiyatı da artıyor o oranda. ama eğer klasik mobilya tercihi yapacaksanız aksesuar olarak da klasik aksesuarlarla ev dekorasyonunu zenginleştirmeniz lazım.

  2. seçil dedi ki:

    klasik koltuk takımları geniş evlere daha güzel yakışıyor. dar alanlarda gösterişli mobilyalarla zaten istenilen havayı yakalayamıyorsunuz.

  3. Deniz dedi ki:

    şimdiye kadar hep modern mobilyaları tercih etsem de artık klasik mobilyalar daha çok hoşuma gitmeye başladı. klasik koltuk takımları eve ayrı bir hava katıyor.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close