İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

İtalyan Mobilya Modelleri

İtalya, hem tarihini hem de kültürünü yaptığı her tasarıma yansıtıyor ve bu bakımdan da hem teknolojide hem de mobilyada dünyaya nam salmıştır. Biz de dünya çapında esen bu İtalyan tasarımı rüzgarından nasibimizi alıyoruz.

Türkiye’de son yıllarda en çok satılan mobilya modellerinden birisi İtalyan mobilya modelleridir. Tarihten ilham olan yapısı, Akdeniz rüzgarlarıyla müthiş uyumu onu en çok tercih edilen mobilya kategorisine soktu burada.

İtalyan mobilya modelleri, yuvarlak ya da kare kesim olarak sunuluyor. Üstelik bu iki kesim de klasik ya da modern kullanıma o kadar uygun ki… Yuvarlak İtalyan mobilya modelleri, köşe takımı ya da salon takımı olarak sunuluyor. Köşe takımlarımdaki tasarım, özellikle küçük salona sahip evler için kullanışlı tasarımlar olarak öne sürülmüş. Ayrıca yemek odalarındaki yuvarlak tasarımlar da çocuklu ailelerin tercihi çünkü çocuk güvenliği öne çıkarılmıştır. İtalyan mobilya modellerindeki yemek odalarında, sandalyeler de oldukça tarzdır. Sürekli yenilenen ve dinamik olan yemek odası takımları, İtalyan mobilya modellerinin gerçekten de göz bebeğidir.

asortie_mobilya

Mihrace Plazma Ünitesi

Mihrace Plazma Ünitesi

asortie_yatak_odasi_takimi

Sidelya Klasik Yemek Odası

Sidelya Klasik Yemek Odası

Şehzade Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

Gül İpek Koltuk Takımı

Gül İpek Koltuk Takımı

İtalyan mobilya modellerindeki salon takımları da aynı yemek odaları gibi yenilikçi ve marjinal. Kullanılan renklerden yapılan tasarımlara kadar dünya çapında ödül alan İtalyan mobilya modelleri, bu ödüle layık olduğunu da çoktan kanıtlamış. Salonlardaki ağır ama şık renkler, evinizde tarih esintilerine neden olacak…

Salon ve yemek odalarındaki yenikler, sadece tasarım olarak da ortaya çıkmıyor. Tasarım işin çok büyük bir kısmı evet ama tasarımın yanında tarihi bir iz de güzelleştiriyor mobilyaları. Mobilyalarda kullanılan ufak detaylar da bu tarihi esintiyi sağlıyor açıkçası. Özellikle aynalardaki varak detaylar ya da yine aynalardaki altın rengi küçük dokunuşlar veyahut yemek ve salon dolaplarının kollarındaki bakır – gümüş renkler klasik ama bir o kadar tarih kokan dokunuşları sunuyor bizlere.

İtalyan mobilya modellerinin diğer ama önemli özelliği her eve göre yapılıyor olması. Küçük salonlara göre köşe takımları, büyük salonlara göre masif ve geniş salon takımları yine geniş salonlar için dolaplı yemek odaları mevcut İtalyan mobilya modelleri. Her evin her odanın içine yakışan bu modeller mutlaka ama mutlaka görülmesi gereken modellerdir. Asortie mobilya mağazalarında tüm İtalyan mobilya modellerini görebilir ve uygun fiyatlarla bu mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Klasik Mobilyalar
Etiketler: , , , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close