İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

İngiliz Yatak Odası

Dekorasyonda İngiliz tarzı hem şık hem de sade renklerin buluştuğu bir tarzdır. Söz konusu tarz kimi zaman bulut mavisi ile ahşap dokusunun birbirine yedirildiği tasarımlarda kendini gösterir. Kimi zaman ise daha farklı renk tonlarının harmanlanması ile oluşur. Tüm modellerde önemli olan sadeliktir. Renk konusunda çok çeşitliliğin olmadığı, yastıkların bol kullanıldığı, yer yer keskin dokuların kullanıldığı, yer yer yumuşak kavislerle tasarlanan İngiliz yatak odası modelleri pek çok çift tarafından tercih edilmektedir.

İngiliz yatak odası modelleri arasında genellikle ahşap olanlar çok fazla tercih edilmektedir. Genellikle klasik modelleri seven pek çok kişi bu tarz mobilyalardan hoşlanmaktadır. Renkler genellikle pastel tonlarındadır. Kahverengi ve krem renginin uyumu son derece şık durmaktadır. Bunun yanında daha canlı renkler de kullanılmaktadır. Odanın tepeden loş ışıklarla aydınlatılması romantik bir hava katmaktadır. Bunun yanında komodinler ile desteklenen yatak odası modeli renkler uyumlu olduğu takdirde kesinlikle göze hoş gelecektir. Hem yuvarlak hatlar hem de sivri hatların birbirini desteklediği İngiliz yatak odası modelleri hem konforu hem de uyumu sağlamaktadır. Renkler kesinlikle gözü rahatsız etmeyecektir. Bunun yanında seçilen aksesuarlar da mobilyanın mekanla uyumuna örnek olacaktır.

Mobilya tasarımı konusunda uzman olan firmamız İngiliz yatak odası modellerini tasarlarken sadece mobilyaları değil aynı zamanda mekan tasarlamak konusunda da son derece titizdir. Tek bir koltuğun ya da tek bir komedinin şık durmayacağı, tüm mekanın hem halı rengi ile hem duvar boyasının rengi ile hem de mobilyaların rengi ile son derece uyumlu olması önemlidir. Bu uyum sağlandığında şıklık ve zarafet de kendiliğinden gelecektir. Mobilyada sağlamlık ve dayanıklılık da önemlidir. Sağlam bir mobilya uzun süre dayanacaktır. Mobilyanın sağlam oluşu onu tercih edilir kılmaktadır. Hem sağlam hem de şık olan mobilyalar bulundukları mekan ile de hem renk hem de model olarak uyumlularsa profesyonellik yakalanmış demektir.

Kategoriler: İnegöl Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

 1. belit dedi ki:

  yatak odası takımlarında ben eski tip modelleri daha çok seviyorum.

 2. güler dedi ki:

  yatak odası takımlarında ben beyaz rengi çok severim. yatak odası dekorasyonu zaten pastel tonlardan açık tonlardan seçilmeli göz yormayan uykuyu çağrıştıran. ingiliz yatak odası takımı da bence tam anlamıyla ferahlık ve aydınlık verir odaya.

 3. cennet dedi ki:

  ingiliz yatak odası modellerinin ahşap yatak odası takımları çok güzel oluyor. yatak odası takımlarında sadelik arayanlar için bu tarz yatak odaları uygun.

 4. nuray dedi ki:

  ingiliz yatak odası modeli tam benlik. hem sade hem göz yormayan bir renk beyaz.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close