İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

İkizler Burcunun Tercih Ettiği Mobilyalar

İkizler burcu sürekli yenilik peşindedir. Aynı zamanda çok neşeli ve tutkulu olan ikizler burcu insanı için önemli olan evinde enerjisini verimli değerlendirmesidir. Dolayısıyla bu nedenle ev seçimi yaparken hem geniş ve rahat hem de aydınlık bir ev tercih etmek isterler. Onlar için dar bir alana sıkışıp kalmak kesinlikle en kötüsüdür.

ikizler-burcu-dekorasyonu-1

Modern tasarımlardan hoşlanan ikizler burcunun kızı da erkeği de dekorasyonda farklılığı ve çeşitliliği sevmektedir. Çok fazla eşyanın gereksiz yere evlerinde yer alması onları son derece rahatsız hissettirecektir. Modern tasarımlardan hoşlanan ikizler burcunun tercih ettiği mobilyalar ruhlarındaki değişkenliği yansıtmaktadır. Sürekli olarak yenilenmeye ve değişikliğe ihtiyaç duymaları onların evlerinin dekorasyonunu sık sık değiştirmelerine neden olmaktadır.

 ikizler-burcu-dekorasyonu-2

İkizler burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle açık mavi, gri ve canlı sarı tonlarındadır. İkizler burcunda olan kişiler için sarı, kırmızı, yeşil, mavi, turuncu gibi pek çok farklı rengin canlı tonları vazgeçilmezdir. Elektronik cihazlara da son derece düşkün olan ikizler burcundaki kişiler evde bulunan her şeyin dengeli be uyumlu birlikteliğinden hoşlanmaktadır. Halı, lamba, duvar, koltuk takımları gibi her şeyin son derece şık olması ve tüm renklerin birbiri ile dengeli şekilde uyumlu olması ikizler burcunda olan kişilere enerji verecektir.

ikizler-burcu-dekorasyonu-3

İkizler burcunun tercih ettiği mobilyalar oldukça farklı tasarımlarda olabilir. Sürekli değişik dekorlar isteyen ikizler burcu insanı birkaç ayda bir evlerinin dekorasyonu değiştirmekten hoşlanacaktır. Aynı zamanda ev değişikliği de ikizler burcunda olan kişilerin sık sık yaptıkları şeylerdendir. Teknolojiyi yakından takip eden ikizler burcu aynı zamanda eski olan tarihi değeri olan eşyaların da değerini bilmekte ve onları özenle saklamaktadır. Şık resimler de ikizler burcunun tercih ettiği mobilyalar üzerinde bulunabilir. Duvarların pahalı tablolarla süslenmesi de ikizler burcunun oldukça hoşuna gitmektedir. İkizler burcu için sanat son derece kıymetlidir. Kitaplıkları da onların vazgeçilmezidir. Özellikle modern eserleri okumaya bayılırlar.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, İnegöl Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

 1. lara dedi ki:

  bende ikizler buruyum hayatımdaki herşeyin rengarek olmasını severim odam benim cıvıl cıvıl dır bu arda 11 yaşındayım parisde oturuyorum türkiyeye selammlar byyy.<3

 2. Süreyya Acem dedi ki:

  İkizler burcu biraz değişik ve çok boyutlu yönleri olan bir burç olduğundan dolayı ev dekorasyonu konusunda biraz fazla değişkendir.

 3. rezzan dedi ki:

  ilk resimdeki mor ağırlıklı dekorasyon bir harika. sadece koltuk biraz etrafındaki bütünlüğe uymamış, onun dışındaki her şey muhteşem duruyo

 4. iklim dedi ki:

  ikizler burcuyum evet dekorasyonu değiştirmekten hoşlanıyorum çoğu zaman tarz değişikliği seviyorum

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close