İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Giyinme Odaları Hakkında

Eskiden tek bir dolap eşyalarımızı düzenlememize ve saklamamıza yeterken şimdi artık eşyalarımızı bir dolaba sığdıramaz olduk. Gardroplarımız yetersiz kalmaya, boyutu büyük de olsa bir dolap eşyalarımızı almamaya başladı. Artık giyinme odası kullanmaya başladık.

Tüketim çılgınlığı herkesi sardığı için alışverişler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Devamlı yeni bir şeyler almak, indirimlerden faydalanmak eskiden özel günlere özgü iken artık sıradanlaştı. Bu nedenle eşyalarımızı dolaplarımıza sığdıramıyoruz. Bunun pek çok kişi için geçerli bir durum haline gelmesi ile birlikte artık giyinme odası tercih edilir hale geldi. Öyle ki bu mimariye dahi yansıdı. Mimarlar evlerin çizimlerinde ve dekorasyonlarında giyinme odası planlıyorlar ve dizayn ediyorlar. Bu odalar çoğunlukla yatak odaları ile bağlantılı oluyor.

Giyecekler için özel olarak tasarlanmış odada sahip olduğunuz bütün giyeceklerinizi kendi kullanımınıza en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Odada gardrop ya da kullanışlı olacak şekilde dizayn edilmiş raflar kullanılabilir. Kişinin arzusuna göre bir puf ya da koltuk, büyük boy bir ayna ve giyinme paravanı ile oda dekore edilebilir. Odanızda kullanacağınız pek çok aksesuar bulmanız mümkündür. Özel giysi sepetleri, pantolon, kravat ya da eşarp ve şallarınız için üretilmiş aksesuarlar, takı ve mücevherler için tasarlanmış ürünler kullanabilirsiniz. Kişi kendi zevklerine göre istediği her türlü aksesuarı kullanabilir. Kullanışlı olması için kişinin giyeceklerini belli bir düzene göre planlı olarak yerleştirmesi gerekmektedir. Kıyafetlerinizi renklerine göre ya da türlerine göre ayırarak yerleştirebilirsiniz. Gömlek ve kravatlar, şallar birbirine yakın yerleştirilirse zaman kazanabilirsiniz. Aynı şekilde pantolon ve kemerler de birbirine yakın şekilde yerleştirildiğinde kombinlemeniz çok zaman almaz.

Giyinmek amacıyla kullanılacak odanın alanını iyi kullanmak gerekir. Mümkün olduğunca düzenli ve kombinlenecek ürünler birbirine yakın yerleştirilmelidir. Sadece kıyafetlerinizi değil ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarınızı da bu odada saklayabilirsiniz. Aydınlık odalar tercih etmek şık giyinmek için etkili bir tercih olacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İnegöl Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. suna dedi ki:

  giyinme odasına o kadar çok ihtiyacım var ki.. yatak odası her gün dağılıyor her gün topluyorum. gardrop yetmiyor bana.

 2. nalan dedi ki:

  evimde bir odayı da aslında giyinme odası yapıp bu tarz gardroplar almak istiyorum. yatak odasında kıyafetler çok dağınıklık yapıyor.

 3. esin dedi ki:

  giyinme odaları herkesin evinde yok malesef. aslında kesinlikle olması büyük avantaj.

 4. ecrin dedi ki:

  giyinme odaları en çok da bayanlar için iyi oldu. bu sayede hem dağınıklık ortada kalmıyor hem de bir düzen oluyor.

 5. Recep dedi ki:

  Giyinme odaları yapıldıkça artık yatak odası takımlarında gardolaplar kalkıyor.

 6. melisa dedi ki:

  giyinme odaları her evde yok o yüzden ben dolap sıkıntısı çekenlere kesinlikle sürgülü dolap modellerini tavsiye ediyorum. yatak odasında sürgülü dolap modelleri çok kullanışlı oluyor.

 7. Açelya su dedi ki:

  giyinme odaları sayesinde giysi dolaplarının çeşitleri arttı ve artık boydan boya tüm odayı kaplayan çok kullanışlı giysi dolapları üretiliyor. mobilya üretimi de ihtiyaca göre şekilleniyor artık.

 8. Goncagül dedi ki:

  Giysi odaları gerçekten de artık neredeyse şart oldu. özellikle çalışan bayanlar için evin düzeni çok önemli. giyinme odalarının bu konuda düzeni sağladığını düşünüyorum.

 9. neşe dedi ki:

  tabi, bu uygulamalar dar evler için söz konusu olmuyor ama yine de geniş evler için oldukça şık ve kullanşlı bir alan yaratmaya yardımcı oluyor

 10. neşe dedi ki:

  tabi bu uygulamalar dar evler için söz konusu olmuyor ama yine de geniş evler için oldukça şık ve kullanşlı bir alan yaratmaya yardımcı oluyor

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close