İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Genç Odası

12 yaşından 18 yaşına kadar pek çok çocuk için genç odaları tasarlanmaktadır. Bu odaların hem yaşa hem de cinsiyete göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Genellikle kız çocuklarının odaları pembe, kırmızı, sarı, turuncu ve beyaz gibi daha canlı ve açık renklerken erkek çocuklarının odaları ise siyah, gri, mavi, yeşil, lacivert gibi daha koyu tonlarda olan mobilyalar ve yatak örtüleri ile tasarlanmaktadır. Küçük çocukların odalarına genellikle hayvan figürlerinin ya da çizgi film karakterlerinin olduğu dolaplar yerleştirilmektedir. Kız çocukları genellikle Sindy, Barbie gibi karakterlerin genç odasında bulunmasından keyif almaktadır. Kız çocukların çok beğendiği karakterleri tasarlayan pek çok firma genç odası tasarımında tercih edilmektedir.

Genç odası sadece kız çocukların değil erkek çocukların da sevdikleri karakterleri yansıtmaktadır. Genellikle Ben Ten karakteri 12-13 yaşında olan çocukların hala sevdikleri karakterlerdendir. Bu çizgi film karakterinin figürlerinin genç odası mobilyalarına yansıtılması söz konusu modelleri son derece tercih edilir kılmaktadır.

Yaşı daha büyük olan kız ve erkek çocukları genellikle daha sade olan modelleri tercih etmektedir. Sade modeller dikkat dağıtmadığı için pek çok gencin kullanımına uygundur. Sadece mobilya değil aynı zamanda mekan tasarlayan firmalar arasında seçim yapmanız son derece önemlidir. Mekan tasarımı bir odanın son derece şık ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla genç odası tasarlanırken de hem şıklığı hem konforu hem de uyumu düşünen bir firma ile çalışılması gerekmektedir.

Yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için önemli olan yüzde yüz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Dolayısıyla eğer gerçekten de genç odası konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız kaliteli bir firma ile çalışmalısınız. Odanın dikkati dağıtmayacak şekilde son derece şık olması gerekmektedir. Bu şekilde genç odası içinde yaşayan gencin odada sürekli bulunmak istemesini sağlayacak, ders çalışması daha verimli olacaktır. Aynı zamanda odanın tasarımının uyumu dışarıdan da son derece olumlu bir izlenim bırakacaktır.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. pelin dedi ki:

  genç odası takımı alırken ya da genç odası dekorasyonu yaparken herkesin gözden kaçırdığı bir şey var o da çocukların ders çalışırken dikkatini dağıtmayacak tarzda bir dekorasyon olması konusu.

 2. yunus dedi ki:

  genç odası takımlarında denizci temalarını ben çok seviyorum.

 3. demet dedi ki:

  genç odası takımları iyi güzel görünüyor da bazıları gerçekten çok dayanıksız oluyor.

 4. fırat dedi ki:

  genç odası takımlarına beyaz ve siyah kırmızı ve beyaz çok güzel yakışıyor. özellikle erkek genç odası takımı alacaksanız siyah ve beyaz uyumu tercih edilebilir.

 5. derya dedi ki:

  genç odası tasarımlarında çok koyu renkleri sevmiyorum ben. iç açıcı renkler kullanılmalı genç odası takımlarında.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close