İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Düzenli Çocuk Odaları

Özellikle evinlerin en çok dağılan bölümü olan ve düzenli durması pek mümkün olmayan çocuk odaları, her anneyi temizlemesi ve toplaması adına oldukça zorlamaktadır. Bundan dolayı çocuk odalarında yer alan mobilyaların odayı düzenleyebilmek adına uygun yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Öncelikle çocuklara odalarını toplamaları adına zorlamadan ve onları sıkmadan bazı şeyler öğretilmeli ve odalarını kendilerinin toplamaları sağlanmalıdır.

Öte yandan odayı çok fazla eşya ile doldurup çocuğa uygun oyun alanının bırakılmaması çocuğu odasından uzaklaştırarak başka odalara yönelmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı düzenli çocuk odasına sahip olabilmek için oda çocuk için gerekli olacak mobilyalarla döşenmeli ve mobilyalar çocuğun zevkine uygun olarak seçilmelidir. Çocuğun rahatça eşyalarını ve oyuncaklarını toplayabilmesi adına küçük oyuncak sepetleri ve küçük komodinler seçilmelidir. Çocuk odası, çocuğun yaşam alanı olduğundan dolayı tasarım yapılırken daha çok çocuğun zevkine ve fikrine önem verilmelidir. Düzenli çocuk odasına sahip olabilmek için az ve gerekli eşya kuralı uygulanmalıdır. Çok eşyanın olduğu çocuk odaları toplanması ve temizlenmesi zor olan düzensiz odalara dönüşmektedir. Bundan dolayı çocuğun kendi eşyalarına rahatça ulaşabileceği bir gar dolabın, ufak bir komodinin, oyuncaklarının düzenli kalabilmesi adına farklı boyutlarda oyuncak sepetlerinin ve yatağının olduğu odalar çocuk için yeterli olacaktır. Bunların dışında duvarlara yapıştırabileceğiniz çocuğunuzun dikkatini çeken ve sevdiği karakterleri içeren stickerler odanın daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır. Odanın mobilyalarına uygun renkte olan halı, perde ve aydınlatma seçenekleri de odanın tasarımı adına tamamlayıcı unsurlar olmaktadır.

Çocuğun zevki doğrultusunda tasarlanan bir oda hem çocuğa huzur ve mutluluk verecek hem de odayı toplaması adına öğreteceğiniz şeyleri uygulatmak daha kolay olacaktır. Çünkü çocuk benimsediği yaşam alanını daha verimli kullanabilmek adına her zaman daha düzenli olmayı tercih edecektir. Özetle düzenli çocuk odasına sahip olmak adına uygun mobilyalar seçilmeli ve çocuklar düzen konusunda bilinçlendirilmelidir.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, İnegöl Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. rukiye dedi ki:

    rengarenk çocuk odası tasarımları süper görünüyor. çocuklar için zaten böyle canlı cıvıl cıvıl yatak odası takımları hep daha cazip oluyor.

  2. melek dedi ki:

    düzenli çocuk odası ancak düzenli çocuklarla mümkün bence 🙂

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close