İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Balık Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihleri

Balık burçları hassas, yaratıcı ve duygusal yönleriyle bilinir. Su elementine ait olan balık burcu yaşamında sakinliği ve huzuru ön planda tutar. Bu nedenle evlerinde de bu ortamı yakalamayı hedeflerler. Balık burcu kadınlarının evlerini döşerken duygusal yapısı nedeniyle romantik tarzda döşemeleri iyi bir seçim olacaktır.

Balıklar yaşadıkları ortamları yaratıcılıklarıyla ve farklı mobilyaları bir araya getirmeleriyle kendi tarzlarına uygun bir hale getirirler. Yeşil ve mavi tonları balık burçları için vazgeçilmezdir. Evlerini dekore ederken bu renklerle bir uyum yakalanması balıklar için oldukça önemlidir. Bu renkler onların yaşadıkları ortamlarda duygularını rahatça yansıtmalarını sağlar. Balık burcu kadınları ev seçimi yaparken güneş almayan, dar yerler yerine ferah, büyük camları olan geniş evleri tercih etmelidirler. Balık burcu kadınları için yatak odası oldukça büyük bir önem taşır.

Yatak odalarının yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini arttırmasında büyük bir etkisi olduğunu düşünürler.  Yatak seçiminin rahat, dinlendirici ve yumuşak olması ilk tercihleridir. Yatakları için seçecekleri renkli çarşaflar ve yumuşak bir yatak örtüsü balıklar için iyi bir seçim olacaktır. Oturma odaları ve salonlar için diğer insanlara tuhaf gelen birçok mobilyayı bir arada kullanıp estetik bir görünüm elde ederler. Seçtikleri mobilyaların abartı ve gösterişten uzak olması gerekir.

Oldukları ortamlara kolay uyum sağlayabilmesiyle bilinen balıklar; mobilya seçimini yaparken tek bir model seçmek yerine her modelden farklı parçalar seçerek uyum yakalarlar. Duvarlarında poster ve tablolara yer vererek yaşadıkları ortamları kendileri için uygun bir hale getirirler. Genellikle bahçesi olan evleri tercih eden balık burcu kadınları bahçesi olmasa bile evlerinde bu ortamı bir köşede yaratırlar. Balık burcu kadınları yaşadıkları evlerde sağladıkları ortamla misafirlerinin kendilerini kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlarlar.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Meltem dedi ki:

    Balık burcu değilim ama burcunuza özendim 😀 benim sevdiğim mobilyaları seviyorsunuz

  2. Zeynep Doğu dedi ki:

    Bir balık buru kadını olarak yazılanlara katılıyorum. Daha çok kırmızı model mobilyaları seviyorum.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close