İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Bahçe Oturma Grupları

Bahçesi bulunan evler her zaman daha güzeldir, çünkü insanın doğayla, bitkilerle birebir yaşama imkânı bulabilmesinden dolayı içinde daha huzurlu olduğu yaşam alanlarıdır. Fakat bahçenin içinde bulunduğu bitkilere iyi bakılmasının yanı sıra burada güzel kahvaltılar, akşam yemekleri ve çay keyifleri yapabilmeniz adına var olan bahçe dekorasyonunuza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin; yaz akşamları için güzel bir aydınlatma ve dekorasyona uygun güzel bir bahçe oturma grubu bahçenizde keyifli saatler geçirmeniz adına yeterli olacaktır.

Birbirinden farklı renklere ve tasarım yapısına sahip olan oturma gruplarının güzel olmasının yanı sıra, suya ve güneş ışınlarına da dayanıklı olup olmadığına dikkat edilmeli, bunun için kaliteli malzemeye sahip olan mobilyalar seçilmelidir. Hasır tekli koltuklardan ve hasır sandalyelerden oluşan takımlardan başka rahatlarına düşkün olanlar adına köşe takımları var olmaktadır. Daha çok krem renginin hakim olduğu bahçe oturma gruplarının yanı sıra kahverengi, beyaz ve birçok çiçek desenlerine sahip minderleri olan takımlar da var olmaktadır. Takımlara dahil, hasır, cam veya tahta olan istenilen boyutlarda tasarlanabilen masalarda birbirinden farklı renkleri ile bahçe takımınızı oluşturmaktadır. Bahçelerinde farklı dekorasyon çeşitleri denemek isteyenler adına armut minderlerin bulunduğu takımlar tasarlanmaktadır. Bunların dışında katlamalı sandalyelerin, hamakların, salıncak modellerinin, tenteli koltukların, minderli pufların, taburelerin ve ufak bireyler için küçük ebatlı masa, sandalye ve koltuklardan oluşan takımların yer aldığı bahçe oturma grupları bulunmaktadır. Son zamanlarda plastik ve tahtadan oluşan takımların yerlerini hasır takımların alması görsellik adına daha olumlu sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Mobilyaların dışında yazın güneşten korunmak adına kullanılan şemsiyeler, çiçeklerinizi koyabilmeniz adına dekoratif saksılar, oturup dinlenebilmeniz adına banklar gibi diğer unsurlarda bahçe kullanımı adına önemli olmaktadır. Rahat ve huzurlu bir ortamda, yeşilliğin içinde güzel vakit geçirebilmeniz adına bahçenizin bakımlı ve düzenli olması, kullandığınız mobilya seçeneklerinin de uygun kalitede olması gerekmektedir.

Kategoriler: Genel, İnegöl Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

  1. aynur dedi ki:

    bahçe oturma gruplarında daha çok plastik modeller tercih ediliyor ama hasır bahçe koltukları daha şık duruyor bence.

  2. eser dedi ki:

    yaz gelse de yeniden bahçe dekorasyonuyla uğraşsam. çok keyifli ve stres alıcı bir iş bahçeyle uğraşmak.

  3. pelin dedi ki:

    bahçe oturma gruplarımı geçen sene plastik aldım ama pişman oldum çok fazla toz çekiyor.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close