İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Arabalı Yatak

2013 Arabalı Yatak Odası

Çağ ilerledikçe insanların istekleri konforu ve şıklığa olan düşkünlüğü artmıştır. Çok çok eskiden herhangi bir kilim üzerinde otururlarken zaman ilerledikçe de çağ atlamaya başlandıkça minder ve kilim devri kapanıp sadece folklorik bir ortamda kullanılmaya başlanmışken artık günümüzde şık konforlu oturma gurupları yatak odası takımları mutfak takımları ortaya çıkmıştır ve üretilmiştir.

arabalı-yatak

arabalı-yatak-fiyatları

arabalı-yatak-odaları

arabalı-yatak-modelleri

Arabalı Çocuk Odaları

Günümüzde böyle olan takımlar ileride daha da şık daha da konforlu ve pratik hale gelip insan yaşamını daha da kolaylaştıracaktır. Eskiden iki göz evde yaşayan insanlar şimdi dört beş odalı evlerde ikamet etmekte ve konfor ve şıklığın yanında aynı zamanda pratik ve kolaylığı da aramaktadırlar. Dört beş odalı eve sahip olan evlere nazaran üç odalı evlerde bile her bir aile bireyinin artık odası bulunmaktadır. Eskiden ailenin çocuk fertleri bir arada kalırken daha rahat ders çalışmak daha rahat dinlenebilmek ve daha konforlu olabilmek için odaları ailelerinin ekonomik boyutunda ayırmışlardır. Her odaya bir yatak her odaya bir çalışma masası ve her odaya bir kitaplık ve her odaya üç kapılı ya da iki kapılı gardrop alınmaktadır. Bahsettiğimiz sadece çocuk odalarında bulunmakta ayrıca aileler bir de kendi odalarını döşeme girişiminde bulunmaktadırlar. Ailedeki küçük çocuk fertlerinin de artık kendine ait odası bulunmaktadır. Eskiden anne ve babanın ortasında yatan çocuklar şimdi kendi başlarına yatmayı öğrenip kendi odalarında ders çalışmak ya da oyun oynamayı alışkanlık haline getirmişlerdir. Ailelerin çocuklarına oda seçerken dikkat edeceği hususlardan bir tanesi de çocukların odalarından korkmayacağı ve rahat edebileceği odalar seçmektir.

Arabalı Yatak Fiyatları

Çocuk yatakları günümüzde anne ve babaların yataklarından daha şık ve konforlu olmaktadır. Çocuklar izlediği dizi ve filmlerden etkilenip hayal dünyalarında kendilerine rol model seçerler. Ve bu seçtikleri rol modeller ile gün içerisinde oynarlar. Arabalı yatak küçük erkek çocuklarının seçiminde ön sıralardadır. Aynı zamanda arabalı yatak fiyatları normal yatak fiyatlarından ne eksik ne de fazladır.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close