İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Banyolarımız İçin En Güzel Dekoratif Fikirler

Evimizin tamamında olduğu gibi banyolarımızda da şıklığı yakalayarak herkesi kendimize hayran bırakabiliriz. Tasarım kalitesi ve işçilik bakımından üst seviyelerde dolan ahşap banyo dolapları banyolarımıza şıklık katmakta. Banyo dekorasyonu önerileri dikkate alınarak tasarım yapılmalıdır. Banyoların zemin rengi, duvar rengi, fayans özelliklerine dikkat edilerek uygun dolap ve malzeme seçimi yapılmalıdır. Banyoların görüntüsünü bir anda değiştirecek ve içeriye huzur katacak renklerde, şekillerde banyo dolapları tasarlanmaktadır.

banyo dekoru

Boğaz klasik banyo

Banyo Dekor Önerileri İle Hayallerinize Kavuşun

Birkaç parçadan oluşan ahşap banyo dolabı modelleri aynı zamanda birçok fazlalığı da banyodan kaldırmamız açısından kolaylık sağlayacaktır. Farklı ağaçlardan ve malzemelerden üretilen ahşap banyo dolabı modelleri bir banyo dolabının taşıyabileceği özellikleri bir arada sunmaktadır. Banyoda dekorasyon nasıl yapılır diyenler için işin ehli kişilerden yardım alabileceklerini belirtmeliyiz. Doğal ahşap sıcaklığını seven kişiler için doğal tonlarda mat renklerde dolaplar tercih edilmelidir. Dolaplar ise genellikle ahşap kaplama, masif, mdf, melamin, lake ürünlerden yapılmaktadır.

banyo dekorasyonu

Artemis klasik banyo

Banyo Dekorunun Önemi

Banyoda dekorasyon fikirlerini icra etmek için sonradan yer sıkıntısı yaşanıp yaşanmayacağı belirlenmelidir. Banyodaki mevcut yerin boyutunun ölçülmesi işe şarttır. Banyo dolaplarının kaç raf olacağı, kirli sepeti olup olmayacağı gibi seçeneklerde önceden planlanmaktadır. Banyo tasarım sürecinde işin ehi kişilerden de yardım alınabilir. Son moda banyo dekorasyonlarında cam önemli bir yer alıyor. Dizayn seçiminde zorlanan kişiler son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte tasarımıyla göz dolduran şık ve zarif banyo dolaplarına, modellerine yönelmektedir.

banyo dekorasyon modelleri

Maimi klasik banyo

Banyoda Cam Dekorasyonu

Cam duş kabinleri, cam küvetler son dönemlerde banyo dizaynında en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Cam tasarımların görünüm açısından hassas ve kırılgan yapıya sahip olması müşteriler de kullanım açısından şüphe yaratsa da tasarım için kullanılan camların kırılmaya karşı oldukça dayanıklı olduğunu bilmelisiniz. Şık banyo dekoru fikirlerine ihtiyacınız varsa örnek tasarımları inceleyerek fikir edinmeniz mümkün. Temizlikleri de oldukça kolay olmaktadır. Kendinden desenli, küvet, duş kabini, lavabolar ideal tercih olacaktır. Asimetrik banyo modelleri ile banyonuzda sıra dışı, çekici rengarenk bir hava oluşturabilirsiniz.

Kategoriler: Banyo Dekorasyonu, Genel
Etiketler: , , ,

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close