İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

2013 Genç Odası Modelleri

Ev dekorasyonundan bağımsız bir şekilde hazırlayabileceğiniz, gençlerin istek ve ihtiyacına göre şekillenmesi gereken genç odaları için günümüzde hiç olmadığı kadar çeşit mevcut.

2013-genc-odasi-mobilyaları-5

Genç odası düzenlerken ilk olarak mobilya seçiminde kitaplık ve çalışma masasına önem vermelisiniz. Çalışma masaları ve kitaplıklar özellikle ilk gençlik dönemlerinde çocuklarınızın işine yarayacak kullanışlı mobilyalar olmalı.

Son zamanlarda eğitim sisteminin de gerektirdiği şekilde odalarda geniş kitaplıklara ve raflı çalışma masalarına rastlıyoruz. Genç odası dekorasyonu için düşünmeniz gerekebilecek ek dekorasyon fikirleri de var. Örneğin normal bir yatak almak yerine arkadaşını davet ettiğinizde arkadaşının da kalabileceği dekorasyon fikirleri. Bunun için firmalar üretimlerinde artık yatağın altından çıkan sürmeli bir yatak daha ilave ediyorlar. Bu uygulama sadece çocuğunuzun arkadaşları için değil tabii ki. Misafir ağırlamanız açısından oldukça kullanıma açık bir mobilya.

Genç odası denildiğinde önceden şimdi bebek odalarında ve çocuk odalarında kullanılan mobilyalar akla geliyordu. Genç odası zihniyeti mobilya sektöründe gelişti ve değişimler gösteri. Bu değişimler odalarda birçok rengin kullanılmasına ve eşyaların daha yetişkin tarzı düzenlenmesine neden oldu. Genç odası takımlarında dikkat çeken bir diğer nokta da yine son zamanlarda ağırlık verilen odaya yerleştirilen koltuk ve kanepeler.

Odasında vakit geçirmek isteyen gençlerin çoğu bu uygulamadan memnun. Eğer yeterli alanınız varsa bir kanepe yerleştirdiğinizde genç odasını daha zengin bir yaşam odası şekline getirebilirsiniz. Bu uygulama genç odası takımıyla uygun bir kanepe ile gerçekleştirildiğinde odanın şıklığını artıracaktır.

2013-genc-odasi-mobilyaları-4

Genç odalarında dikkat çeken bir uygulama da dekoratif büyük kutular. Gençlerin bu dönemlerde dağınıklığa yönelmeleri ve odanın düzeninin bozulması kaçınılmaz. Bunun önüne geçmek için büyük kutlardan faydalanabilirsiniz. Hem dekoratif hem de düzenleyici kutular her türlü eşyayı içinde barındırabilir. Genç odası dekorasyonunda düzenleyici ve toparlayıcı mobilyalara yer vermek, odanın dekorasyonunda önemli bir nokta. Bu şekilde ayrıntıların düşünülerek düzenlendiği genç odaları çocuğunuzun rahatı ve huzurunu sağlamada önemli bir faktör.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genç ve Bebek Odaları, Genel, İnegöl Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Günay dedi ki:

  Şimdiki çocuklar da Asortik. Her çeşit mobilya modellerini beğenmiyorlar 🙂

 2. adem dedi ki:

  artık gençler yatak odası takımlarını kendileri seçiyorlar. o yüzden onlar da daha çok yeni modern tarzlara yöneliyorlar.

 3. rezzan dedi ki:

  evet yeni modeller hep açık renklerde nedense, ama klasik takımlarda çok güzel. karar vermek çok zor mobilya seçerken, çok çeşit var

 4. mine dedi ki:

  şimdiki genç odaları gerçekten çok güzel yapılıyor bu hayatta çocuk olmak vardı

 5. Arzu Şahin dedi ki:

  Gençler bence en iyi oda takımını hakediyor. LYS, ÖSS, KPSS bütün gençlik zamanı zaten sınavlarla geçiyor. En azından genç odası takımları güzel olsun.

 6. Sevinç H dedi ki:

  Geçen hafta Masko’da bir mobilya mağazasında 2013 genç odası modellerini gördüm. Genellikle açık renkler tercih edilmiş. Ama klasik mobilya bu yıl daha fazla rağbet görüyor.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close