İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

2013 Bebek Odası Modelleri

Bebek odası tasarımlarında bebek sağlığı için kullanılan hammadde genellikle ağaç oluyor. Ağaçtan yapılan mobilyalar genellikle açık renklere boyanarak bebek yatak odası takımları oluşturuluyor.

Ancak son yıllarda görebileceğiniz yeni mobilya tasarımlarında siyah rengin bile kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanında aileler tuttukları takıma göre özellikle erkek bebeklerine taraftar renkleri taşıyan bebek odası mobilyaları satın alıyorlar. Renkli tasarımlar görünürde hoş olduğu kadar bebeğinizin ilgisini de çekebiliyor.

2013-bebek-odasi-modelleri-3

Renkli oyuncaklar ve aksesuarların bebeklerin ilgisini çeken nesneler olduğundan yola çıkarsanız, bebeğinize renkli bir yatak odası da düzenleyebilirsiniz. Bebek odalarında günümüzde yaşanan mobilya sektörünün gelişimiyle beraber anne için emzirme koltuğunun da eklendiğini görüyoruz. Annenin bebeğin emzirilmesi için farklı bir odaya gitmek yerine aynı oda içerisinde bebeğin uykusu bölünmeden emzirmesine olanak sağlayan tasarımlar oldukça popüler.

Bebek odası mobilyaları artık iç dizaynlarıyla da şaşırtıyor. Ayrılan bölmeler, gizli çekmeceler, bez çekmeceleri, bornoz ve havlular için ayrı bölmeler derken bebek odası planlı ve düşünceli tasarımlara sahne oluyor.

2013-bebek-odasi-modelleri-2

Farklı cinsiyetlere farklı oda takımları üretilmesinin yanı sıra açık renk mobilyaların her iki cinsiyet için kullanılabilecek ek özelliklerle ön plana çıktığını görüyoruz. Örneğin üretilen bebek odası mobilyası açık beyaz tonlarında oluyor ise sonradan eklenebilen kulpları pembe tonlarında ve yine sonradan eklenen giysi dolabı süslemeleri de pembe tonlarda oluyor. Böylelikle daha sonra aileye yeni bir fert eklenmesi esnasında tek yapacağınız kulpları ve süslemeleri değiştirmek oluyor. Farklı tasarımlar daha birçok özelliğin eklenip çıkartılması olasılığını sunuyor.

Bu yöntem ailelerin bütçe sıkıntısı çekmeden bebek odasını uzun yıllar kullanımına neden oluyor. Bebek odası takımlarında unutulmaması gereken bir nokta da alt değiştirme üniteleri. Oldukça faydalı olan bu parçalar karyolaya sabitlendiğinde alanınızdan tasarruf etmenizi kolaylaştıracak faydalı üniteler haline getiriliyor. Bu şekilde yapılan düzenlemeler pratik ve şık bebek odası tasarımlarını karşımıza çıkartıyor. Bebek odalarında karyola en önemli mobilya ve karyolanın rahatlığı, kullanımı, gerektiğinde sallanabilir olması, ileriki dönemlerde çocuk odasına dönüştürülebilir mobilya alt yapısına sahip olması da bebek odası mobilyasına getirilen yeniliklerden biri.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genç ve Bebek Odaları, İnegöl Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. irem dedi ki:

  bebek odası takımlarında ben uzun yıllar kullanımı konusuna çok önem vermiyorum. daha çok sağlıklı olması kısmı önemli benim için.

 2. Nergiz Bulut dedi ki:

  2013 bebek odaları modasında arabalı çocuk odası yine 1 numaraydı. Ama artık eskidi gibi geliyor bana.

 3. Sevinç Aslıhan dedi ki:

  2013 bebek odası takımlarında ileriye dönük tasarımlar kullanılıyor. Mesela sonradan ilavesi çıkarılıp büyüyebilen bir yatak. Veya çalışma masası olarak da kullanılan bir şifonyer

 4. Melissa ASLI dedi ki:

  Bebek odaları tasarımlarında sonsuz dizayn yapabiliyorsunuz. Işıl ışıl mobilya modelleri ile istenilen tasarımlar yapılıyor.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close