İnegöl Mobilya Merkezi Etraf.com.tr

Kategoriler

Son Yorumlar

inegölmobilyamerkezi
Merhaba Uğur bey sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
Uğur KARAKAŞ
Merhaba, Beyaz lake duvara monte ilk fotodaki boyutlarını ve fiyatını bildiriseniz sevinirim.
Ahmet
Fiyat ve olculer lutfen
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Sultan hanım sitemizdeki bazı resimler alıntıdır bizimle ilgisi bulunmamaktadır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba Halit bey resimdeki ürün alınıtıdır bizimle ilgisi yoktur
halit özbek
ürün çok güzel.boyutları nedir.fiyat hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Sultan
Bu kulpu nasıl satın alabilirim?
emine
ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim? istanbula nakliyeniz var mı?
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz ticari amaçlı hizmet vermemektedir
emine
Merhaba bu ürününüzün fiyatını ve ebatlarını öğrenebilir miyim bir de şehir dışına nakliyeniz var mıdır
inegölmobilyamerkezi
Merhaba sitemiz bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Fotoğrafların bazıları alıntıdır,mobilya satışımız bulunmamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz.

1960 Mobilya Modelleri

Günümüz modern dünyasında hala pek çok kişi geçmişe özlem duymaktadır. Geçmiş dönem mobilyalarını kullanan kişiler klasik tarzda mobilyalardan hoşlanan kişilerdir. Bu noktada önemli olan şey mobilya seçiminde nasıl bir tarzdan hoşlanıldığına karar vermektir. Sözgelimi eski zamanların radyoları, televizyonları, sehpaları, kütüphaneleri hep nostaljiyi yansıtır. Dolayısıyla bu da pek çok kişini duygulanmasını sağlar. Herhangi bir ortamda eskiye dair eşyalar görmek pek çok kişi için gerçekten de önemlidir.

1960 mobilya modelleri değerlendirildiğinde eski koltukların, eski sehpaların, eski sandalyelerin, yatak odası takımlarının, oturma odası ya da yemek odası takımlarının farklı bir atmosfer oluşturdukları görülür. Bu atmosferi yaşamak isteyenler söz konusu yıla ait mobilya modellerini değerlendirmelidir.

Genellikle kütüphanelerde 1960 mobilya modelleri daha fazla yer almaktadır. Kütüphanelerin tasarımında ahşap kullanımı son derece yoğundur. Hem ahşap masalar, hem ahşap sandalyeler hem de ahşaptan koltuklar son derece tutulmaktadır. Sadece mobilya tasarımı değil aynı zamanda mekan tasarımı da yapan firmalar 1960 mobilya modellerini satışa sunarken aynı zamanda söz konusu modellerin mekana uygun olup olmadığı konusunda da hassasiyet göstermektedir. Çünkü mobilyaların bir ortamda şık durabilmesi için önemli olan sadece şık ve konforlu olması değil aynı zamanda hem model hem de renk bakımından evde bulunan halılarla, aksesuarlarla, duvarlarla, zeminle uyumlu olmasıdır. Şekil zemin uyumuna uygun formatta hazırlanan mekan tasarımları kesinlikle şıklığı beraberinde getirecektir.

1960 mobilya modelleri aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olan modellerdir. Özellikle ahşabın kalitesine son derece özen gösterilmiş olması bu modellerin kalitesini artırmaktadır. Mobilya modelleri konusunda eskiye dönüşten yana olan mobilya firmaları genellikle İngiliz ve Fransız tarzlarından etkilenmektedir. Bunun yanında mobilyalarda da doğaya dönüş söz konusudur. Doğallık ve rahatlıktan yana en sade tasarımların 1960 mobilya modelleri ile evlerinize yansıması hoşunuza gidecek. Bu noktada önemli olan uyumun ve sadeliğin yakalanmasıdır. Böylelikle şıklık da beraberinde gelecektir.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İnegöl Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

  1. neriman dedi ki:

    eskiyi her zaman sevmişimdir. eski tarz mobilyalar da eve otantik bir hava katıyor.

  2. berna dedi ki:

    eskiden mobilyalar ingiliz ve fransız tarzı mobilyalara benziyor. bu tarz eski esintileri olan mobilyaları çok seviyorum.

Yorum Yazın
Klasik mobilya modelleri
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close